/

Військовослужбовиця Інтернаціонального легіону: «Мій моральний обов’язок — допомогти українцям захистити свою землю»

Почати
/
1 хв на читання

Сандра — військовослужбовиця Інтернаціонального легіону оборони України. Вона приїхала з Норвегії, аби разом з українцями дати відсіч російським окупантам.

«Я зрозуміла, що це мій моральний обов’язок — допомогти українцям захистити свою землю. Колись і в мою країну приходили окупанти. І тоді багато людей з різних держав допомагали нам. Тепер такої допомоги потребує Україна. Саме тому я тут. Я прийняла рішення приєднатися до легіону. Я побачила, як українці самовіддано б’ються з агресором. Це мотивувало мене та багатьох інших воїнів. Якщо ми не зупинимо разом російських окупантів тут, вони підуть далі і нам все одно доведеться боротися за нашу свободу», – розповіла Сандра Інформагентству АрміяInform. 

Військовослужбовиця Інтернаціонального легіону: «Мій моральний обов’язок — допомогти українцям захистити свою землю»

«Після прибуття до легіону я отримала все необхідне екіпірування, пройшла підготовку і невдовзі разом зі своїм підрозділом опинилася на передовій під Києвом. Я — бойовий медик. З перших днів боїв у мене було чимало роботи. По нам била ворожа артилерія. Ми мали поранених і я надавала їм всю необхідну допомогу. Також як і всі бійці, я мала багато іншої бойової роботи. Після того, як ми успішно виконали завдання на Київщині, наш підрозділ був передислокований на південь країни, — додає вона. — Це велика честь — воювати пліч-о-пліч з українцями. Вони сильні і сміливі воїни з добрими серцями».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ганна Маляр (@annamaliar)