Військовослужбовиця Інтернаціонального легіону: «Мій моральний обов’язок — допомогти українцям захистити свою землю»

від | 08.04.2022 | Війна в Україні, Дівчина говорить

Час читання: ( Кількість слів: )

Сандра — військовослужбовиця Інтернаціонального легіону оборони України. Вона приїхала з Норвегії, аби разом з українцями дати відсіч російським окупантам.

«Я зрозуміла, що це мій моральний обов’язок — допомогти українцям захистити свою землю. Колись і в мою країну приходили окупанти. І тоді багато людей з різних держав допомагали нам. Тепер такої допомоги потребує Україна. Саме тому я тут. Я прийняла рішення приєднатися до легіону. Я побачила, як українці самовіддано б’ються з агресором. Це мотивувало мене та багатьох інших воїнів. Якщо ми не зупинимо разом російських окупантів тут, вони підуть далі і нам все одно доведеться боротися за нашу свободу», – розповіла Сандра Інформагентству АрміяInform. 

«Після прибуття до легіону я отримала все необхідне екіпірування, пройшла підготовку і невдовзі разом зі своїм підрозділом опинилася на передовій під Києвом. Я — бойовий медик. З перших днів боїв у мене було чимало роботи. По нам била ворожа артилерія. Ми мали поранених і я надавала їм всю необхідну допомогу. Також як і всі бійці, я мала багато іншої бойової роботи. Після того, як ми успішно виконали завдання на Київщині, наш підрозділ був передислокований на південь країни, — додає вона. — Це велика честь — воювати пліч-о-пліч з українцями. Вони сильні і сміливі воїни з добрими серцями».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ганна Маляр (@annamaliar)

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

В Україні стартував мистецький проєкт на підтримку людей, які пережили сексуальне насильство під час війни «Вишиті болем»

В Україні стартував мистецький проєкт на підтримку людей, які пережили сексуальне насильство під час війни «Вишиті болем»

У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрили виставку «Вишиті болем», яка триватиме до 2 лютого 2023 року. Історії зі збірних образів людей, котрі пережили сексуальне насильство під час війни, вишито на рушниках та...

The New Yorker опублікував короткометражний фільм-есе про війну української режисерки Надії Парфан

The New Yorker опублікував короткометражний фільм-есе про війну української режисерки Надії Парфан

Американський журнал The New Yorker в рамках проєкту The New Yorker Documentary виклав документальний короткометражний фільм «Я не хотіла робити фільм про війну» (I Did Not Want To Make A War Film) української режисерки...