Військовослужбовиця Інтернаціонального легіону: «Мій моральний обов’язок — допомогти українцям захистити свою землю»

від | Кві 8, 2022 | Війна в Україні, Дівчина говорить

Сандра — військовослужбовиця Інтернаціонального легіону оборони України. Вона приїхала з Норвегії, аби разом з українцями дати відсіч російським окупантам.

«Я зрозуміла, що це мій моральний обов’язок — допомогти українцям захистити свою землю. Колись і в мою країну приходили окупанти. І тоді багато людей з різних держав допомагали нам. Тепер такої допомоги потребує Україна. Саме тому я тут. Я прийняла рішення приєднатися до легіону. Я побачила, як українці самовіддано б’ються з агресором. Це мотивувало мене та багатьох інших воїнів. Якщо ми не зупинимо разом російських окупантів тут, вони підуть далі і нам все одно доведеться боротися за нашу свободу», – розповіла Сандра Інформагентству АрміяInform. 

«Після прибуття до легіону я отримала все необхідне екіпірування, пройшла підготовку і невдовзі разом зі своїм підрозділом опинилася на передовій під Києвом. Я — бойовий медик. З перших днів боїв у мене було чимало роботи. По нам била ворожа артилерія. Ми мали поранених і я надавала їм всю необхідну допомогу. Також як і всі бійці, я мала багато іншої бойової роботи. Після того, як ми успішно виконали завдання на Київщині, наш підрозділ був передислокований на південь країни, — додає вона. — Це велика честь — воювати пліч-о-пліч з українцями. Вони сильні і сміливі воїни з добрими серцями».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ганна Маляр (@annamaliar)

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!