«Маріуполь, я люблю тебе». Чотири фільми про місто-герой

від | Бер 19, 2022 | Фемкульт, Дивитися

Час читання: ( Кількість слів: )

Стримінговий сервіс Takflix виклав добірку «Маріуполь, я люблю тебе» з чотирьох документальних фільмів. Вартість — 200 гривень, 50% від продажу квитків будуть направлені на волонтерський рахунок Маріупольської міськради.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Takflix (@tak_flix)


«Маріуполь, я люблю тебе» — це добірка короткометражних документальних фільмів про місто-герой, які були зняті в 2017-2021 роках.

Фільми з добірки – це історії повсякденного життя, мрій та стосунків і як на них вплинула війна. У стрічці «Я і Маріуполь» режисер з Донецька Пьотр Армяновський розмовляє з маріупольцями у пошуках міста, яке він пам’ятає з дитинства. «Ма» Марії Стоянової — це діалог матері та доньки, знятий за допомогою аматорських телефонних відео під час війни. «Територія порожніх вікон» та «Діорама» уродженки Маріуполя Зої Лактіонової досліджують, як війна змінила обличчя міста.

 

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!