Харківський бренд keepstyle представляє благодійний дроп «Ми з України»

від | Бер 16, 2022 | FITTING ROOM, Війна в Україні, Треба брати

Час читання: ( Кількість слів: )

Харківський бренд keepstyle запускає продаж першої весняної капсули «Ми з України». Кожне замовлення — це не просто preorder одягу, сьогодні це донат: 95% прибутку від продажів підуть на підтримку ЗСУ, а інші 5% — на підтримку команди (а це 40 родин, які були вимушені залишити свої домівки).

«Після усіх стадій прийняття нашого «сьогодні», після того, як 90% команди виїхали з Харкова — міста, де заснувався та жив keepstyle останні 9 років, ми готові діяти!, – кажуть у бренді, – готові створювати, працювати, підіймати дух, збирати кошти, допомагати відбудовувати країну так, як вміємо найкраще — через креатив та одяг».

Дроп складається з худі, футболок, світшота та хусток. Автори малюнків на одній з хусток – українські діти з різних куточків країни. Кожне замовлення буде відправлено, як тільки буде налагоджено виробництво.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!