Вийшов тизер молодіжного серіалу «Ми – розходимось!»

від | Січ 21, 2022 | Дивитися, Фемкульт

Переможці першого серіального пітчингу київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» презентували тизер до майбутнього серіалу «Ми – розходимось!». 

У центрі сюжету молода пара, яка через кризу у стосунках починає пошук нових партнерів, це змушує героїв по-новому подивитися на себе, одне одного і своє майбутнє. 

 

«Герої серіалу відкриті, самодостатні, знають, чого хочуть від життя, і не хочуть витрачати його на компроміси, в тому числі у стосунках. Але водночас вони чутливі та вразливі, прагнуть гармонії, в якій немає місця самотності. І це створює конфлікт не тільки між головними героями, а й всередині кожного з них», – говорять автори серіалу. 

Це серіал про сучасне місто, тому частина зйомок тизеру відбулася у київському клубі Arsenal XXII. 

Авторки ідеї та режисери – Карина Бєлова та Вікторія Дмитрієва. Оператор-постановник – Максим Маліновський. 
Продюсер – Стефанія Соловйова. 
У головних ролях Стася Деркач та Віталій Зелений.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!