alyona alyona відповіла хейтерам у кліпі на трек «20 ТОНН» 

від | Гру 10, 2021 | Фемкульт, Дивитися

Час читання: ( Кількість слів: )

До виходу нового EP LAVA реп-виконавиця alyona alyona випускає кліп на трек «20 ТОНН». 

 

«Цей рік можна назвати яким завгодно, але точно не нормальним», — каже Spotify у своєму #SPOTIFYWRAPPED. І він точно не був звичайним для Альони: у 2021 хейтери знаходили багато приводів для насмішок, негативу та копання у білизні. Але ж хейтери — це майже невіддільна частина життя популярного артиста, особливо якщо виконавець не вписується в рамки і не хоче відповідати чиїмось уявленням, як alyona alyona. 

За словами режисерки відео, Ані Велосипедової, саме так з’явилася ідея зняти кліп на трек «20 ТОНН», і показати у ньому внутрішній світ Альони, в якому є крихітне затишне місце для душевних бесід з тими, хто її терпіти не може. Там усе несправжнє, пластикове і занадто яскраво-карикатурне. Там усе — гра, і alyona alyona знає про це. Тому вона готова розіграти партію кожного разу наче вперше, запросити «друзів» на вечерю та частувати їх вишуканими смаколиками. 

Наприклад, лимонадом з очей, які перед цим намагалися роздивитися все у її брудному одязі, або локшиною швидкого приготування, яку хотіли навішати усім на вуха. Деталі — це метафори, і одночасно спроби хейтерів дотягнутися до Альони різними способами, кожен з яких закінчується провалом. 

«Трек і кліп «20 тонн» про те, що що б не траплялося в моєму особистому житті, куди б мене доля не завела, я всерівно залишаюся людиною, співачкою, реп-виконавицею, яка точно знає, що вона вміє робити добре і буде продовжувати робити це, не дивлячись ні на що», поділилася alyona alyona власним баченням кліпу.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!