alyona alyona відповіла хейтерам у кліпі на трек «20 ТОНН» 

від | 10.12.2021 | Фемкульт, Дивитися

Час читання: ( Кількість слів: )

До виходу нового EP LAVA реп-виконавиця alyona alyona випускає кліп на трек «20 ТОНН». 

 

«Цей рік можна назвати яким завгодно, але точно не нормальним», — каже Spotify у своєму #SPOTIFYWRAPPED. І він точно не був звичайним для Альони: у 2021 хейтери знаходили багато приводів для насмішок, негативу та копання у білизні. Але ж хейтери — це майже невіддільна частина життя популярного артиста, особливо якщо виконавець не вписується в рамки і не хоче відповідати чиїмось уявленням, як alyona alyona. 

За словами режисерки відео, Ані Велосипедової, саме так з’явилася ідея зняти кліп на трек «20 ТОНН», і показати у ньому внутрішній світ Альони, в якому є крихітне затишне місце для душевних бесід з тими, хто її терпіти не може. Там усе несправжнє, пластикове і занадто яскраво-карикатурне. Там усе — гра, і alyona alyona знає про це. Тому вона готова розіграти партію кожного разу наче вперше, запросити «друзів» на вечерю та частувати їх вишуканими смаколиками. 

Наприклад, лимонадом з очей, які перед цим намагалися роздивитися все у її брудному одязі, або локшиною швидкого приготування, яку хотіли навішати усім на вуха. Деталі — це метафори, і одночасно спроби хейтерів дотягнутися до Альони різними способами, кожен з яких закінчується провалом. 

«Трек і кліп «20 тонн» про те, що що б не траплялося в моєму особистому житті, куди б мене доля не завела, я всерівно залишаюся людиною, співачкою, реп-виконавицею, яка точно знає, що вона вміє робити добре і буде продовжувати робити це, не дивлячись ні на що», поділилася alyona alyona власним баченням кліпу.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Акторка Блейк Лайвлі зніметься в екранізації роману-бестселера Колін Гувер «Покинь, якщо кохаєш» про домашнє насильство

Акторка Блейк Лайвлі зніметься в екранізації роману-бестселера Колін Гувер «Покинь, якщо кохаєш» про домашнє насильство

Кінокомпанія Sony Pictures спільно з Wayfarer Studios екранізують роман «Покинь, якщо кохаєш» (It Ends with Us) американської письменниці Колін Гувер, центральною темою якого є проблема домашнього насильства. Головні ролі у...

The New Yorker опублікував короткометражний фільм-есе про війну української режисерки Надії Парфан

The New Yorker опублікував короткометражний фільм-есе про війну української режисерки Надії Парфан

Американський журнал The New Yorker в рамках проєкту The New Yorker Documentary виклав документальний короткометражний фільм «Я не хотіла робити фільм про війну» (I Did Not Want To Make A War Film) української режисерки...