«Укрзалізниця» планує тренінги з питань протидії насильству

від | Вер 20, 2021 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Спільно із UNFPA «Укрзалізниця» планує організацію тренінгів для залізничників та залізничниць з питань попередження та протидії випадкам гендерно зумовленого насильства, що можуть виникати в потягах та на станціях, вокзалах. У першу чергу навчання буде організоване для провідників та працівниць станцій, вокзалів. Це допоможе їм своєчасно виявляти, організовувати безпечну протидію проявам гендерно зумовленого насильства.

Представники Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні готують матеріали до таких тренінгів. Також триває розробка інформаційних матеріалів для пасажирів та пасажирок про те, як запобігти та реагувати на випадки гендерно зумовленого насильства під час поїздки чи перебування на вокзалах.

«Укрзалізниця» планує ці проєкти після підписання Декларації задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству, що ініційована Фондом ООН в галузі народонаселення в Україні (UNFPA) та Центром «Розвиток КСВ».

Доєднавшись до Декларації, компанія зобов’язалася докласти максимум зусиль, щоб до 2025 року питання гендерної рівності, дружніх до родин підходів, а також протистояння гендерно зумовленому насильству охопили кожного залізничника та залізничницю, членів їх сімей, пасажирів та пасажирок потягів Укрзалізниці.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!