Шибарі: ми відповідальні за тих, кого прив’язали

від | 16.03.2021 | Читати

Час читання: ( Кількість слів: )

Якщо ви думаєте, що зараз буде боляче, то я вас здивую. Шибарі — це не боляче, не соромно і не смертельно. А якщо хлопець пропонує зв’язування, це ще не означає, що він маніяк, макодзьоб чи кретин. Можливо, він просто хоче, щоб рішуча самиця, яка розповідає йому, з ким дружити та де купувати шкарпетки, поступилася місцем беззахисній покірній дівчинці.

Піддайтеся і дізнаєтеся багато нового про своє тіло, відповідальність і довіру. Усі стосунки побудовані на довірі. Шибарі — не виняток.

Що таке шибарі?

Шибарі — це еротичне мистецтво зв’язування. Слово «шибарі» (сибарі) означає щось на кшталт переплетення.

В Японії мотузка — це символ зв’язку людини з Богом. У техніці шибарі Богом вважається «верхній» — той, хто в’яже. Доля «нижнього» в цей час повністю в руках партнера чи партнерки: можливість рухатися, говорити і навіть дихати. Сенс шибарі в тому, щоби сплестися воєдино, відчути гармонію і досягти стану абсолютної довіри. Але тілесні відчуття ніхто не скасовував. Фізично «нижній» відчуває стан солодкого оніміння. Мотузки паралізують тіло, і тоді м’язи починають видавати імпульси та вібрації, яких ви не відчували ніколи раніше.

Мистецтво шибарі — це красиво

Краса ліній — насамперед. Якщо партнер не естет, йому краще не братися за мотузки. Вузли та візерунки на тілі повинні бути симетричні, досконалі та викликати візуальний оргазм.

Мистецтво шибарі виникло в Японії як театральна вистава, де особливе місце посідають краса і жіночність.

Процес зв’язування — це ритуал. Все має бути як належить: сутінки, музика, антураж. Найкраще композицію створювати на голому тілі. Можна підкреслити форму грудей, тендітність кистей і плечей, гнучкість ніг, усі вигини та форми, ніжність і покірність. Красиві вечірні сукні та шовкові елементи одягу теж будуть доречними. Тільки не подумайте надягати трусики (навіть найеротичніші). Вас зв’язують так, що трусики (навіть найвологіші) не зможуть сповзти до колін. А це може стати суттєвою перепоною на шляху до насолоди.

Шибарі

Йоги зрозуміють

Ви займалися колись йогою? Всі ці асани — це також шибарі. Тіло швидко звикає до болю, розслабляється, вени наливаються кров’ю і тремтіння пронизує кожен м’яз. Розумієте? Тепер уявіть, що замість суворих поглядів інструктора коханий хлопець ніжно та зухвало пестить ваше тіло. Межове відчуття десь між болем та насолодою — це те, що може принести вам насолоду. До речі, досвід показує, що шибарі не завжди закінчується проникненням та сексом. Тіло настільки збуджене, що оргазм може виникнути від будь-якого дотику, зітхання, затиску.

Також у шибарі є стан zuri (підвішування). Підвішена на мотузках дівчина — це птах, що літає над землею. І це навіть не метафора. Відчуття польоту, невагомість, гравітація. Ну просто космос.

Обмовка за Фрейдом

«Зв’яжи мене і роби зі мною, що хочеш», — це перша сексуальна фантазія, яка приходить до нас ще в ранньому дитинстві. В такий спосіб ми звільняємо себе від відповідальності: «Він сам прийшов і сам зв’язав». Все, що залишалося, — це розслабитися та отримувати задоволення.

Коли я була маленькою, і еротичні фантазії тільки почали проникати в мою свідомість, я уявляла, як погані хлопці беруть мене в полон і зв’язують руки та ноги (так, це суттєве виправдання для вихователів дитячого садка, які питали, чому бідне дівча не втекло, не відбилося, не чинило опір). Насправді бідне дівча спеціально нафантазувало такий сценарій, де воно — об’єкт сексуальних ігор, і не в її владі розпоряджатися своїм тілом. Чудовий план: жодної відповідальності, лише насолода.

Якщо вірити дідусеві Фрейду, що сексуальні бажання переслідують нас ще з пісочниці, то шибарі — улюблена тема дітей. Адже що потрібно дитині, яка зробила витівку, — надійне виправдання: «А я що, я навіть поворухнутися не могла. Це Петрик все».

Ми відповідальні за тих, кого приручили прив’язали.

Антуан де Сент-Екзюпері явно щось знав.

Ви — ціла планета. А ваш домінант — лише Маленький (!) принц. Але він несе велику відповідальність за кожну частинку тіла та кожен рубець на шкірі. Якщо принц буде недбалим, то планета вибухне і розлетиться на мільярди уламків.

Тож вибирайте тільки тих принців, яким довіряєте.

Дівчата діляться досвідом

Ми запитали дівчат, які знайомі з мистецтвом шибарі, про перший раз, біль, оргазм та самовідчуття. Їхні імена ми не наводимо, але збіги невипадкові.

Дівчина X

Про перший раз

«Мотузки вплелися у перші дитячі еротичні фантазії. Вони передували дозріванню й початку статевого життя. Але далі споглядання образів симпатія до шибарі не заходила. Одного разу в гості до нас прийшла подруга з мотузками й досвідом і провела майстер-клас».

Про біль і насолоду

«Не можу назвати свої відчуття болісними… Скоріше вони про страх-захоплення, ігрову втрату контролю та свободи. На сенсорному рівні я відчувала різного ступеню сили та приємності — знерухомлення, затискання, подразнення».

Про відчуття себе

«Я була собою. Я була дуже у своєму тілі. Моя подруга, здається, теж».

Дівчина Y

Про перший раз

«Вперше це сталося 10 років тому. Я була моделлю для друга на бондаж-вечірці. Усі були в одязі і показували одне одному, хто як вміє в’язати. Тоді я не побачила у цьому нічого еротичного. Боляче теж не було, зовсім. Мені сподобалося в’язати мотузки на інших учасниках».

Про біль і насолоду

«У шибарі взагалі мало болю. А якщо є, то солодкий. Чи буде секс, обговорюється на початку сесії. Іноді буває. Частіше це просто ігри, але ці ігри настільки інтенсивні та яскраві, що секс уже й не потрібний».

Що робити, якщо нестерпно боляче?

«Стоп-слова я не маю. Якщо потрібно зупинити або трохи послабити, просто говорю це. Але, як правило, досвідчений домінант все відчуває без слів».

Шибарі арт

Чоловіча думка про шибарі

Про перший досвід

«В один період мого життя я колекціонував картинки з японськими школярками, і незабаром у мене з’явилася тека зображень зі зв’язаними дівчатами. Я дуже швидко зацікавився теорією та естетикою зв’язування. Коли зустрів дівчину з блиском в очах і адекватною реакцією на пропозицію в’язати вдома, ми одразу перейшли від слів до практики, про що я жодного разу не пошкодував».

Що збуджує?

«Шибарі розбурхує свідомість ще до початку зв’язування. Збуджує глибина довіри та здатність партнерки до повної самовіддачі. Виникає бажання якомога глибше сканувати її мозок та стан, щоб максимально відчути нюанси та ситуацію. А ще бадьорить амбівалентність твого становища: з одного боку, ти можеш зробити з нею все, що завгодно, і вона найближчої години навіть не пікне, а якщо пікне, то це тебе не зупинить; а з іншого боку, суворо дотримуєшся усного контракту, бо інакше це буде твій останній подібний досвід із цією людиною».

Ким ти себе відчував/уявляв під час зв’язування?

«Було різне. Іноді я відчував себе збоченцем-павуком-ґвалтівником. Іноді принцом-самураєм-майстром. Але найчастіше — самим собою наодинці з коханою дівчиною, з якої я божественними інструментами витягував небесні вібрації»

Чи було у тебе кодове слово для зупинення процесу? Яке?

Ми використали перше, що спало на думку, — мій пароль до комп’ютера, щоб точно не забути, — Мутабор-88.

Слово майстрині

Liya Kiss, майстриня шибарі

Чому людям подобається бути зв’язаними?

«Це можливість відпустити контроль, повністю довіритися партнерові й, у прямому сенсі, віддати себе йому в руки, уникнути відповідальності, пережити і відчути різні стани та емоції, злитися з партнером в один потік і, зрештою, просто розслабитися та насолоджуватися. У деяких оргазм настає навіть від однієї думки про бондаж».

Що для тебе шибарі?

«Шибарі — це захоплення, яке займає більшу частину мого часу. Захоплення іде зсередини і не дає стояти на місці. Мені дуже цікаво. Я зв’язую і дівчат, і чоловіків».

Який твій найяскравіший досвід?

«Напевно, перші рази найбільше запам’ятовуються. Бути зв’язаною — це вже стресовий стан тіла. А коли ти втрачаєш ще й ґрунт під ногами у підвішуванні, то відчуваєш невимовне яскраве відчуття польоту. Це екзистенційний досвід. А коли сама зв’язуєш людину, то це наче мотузка веде тебе за собою. Зливаєшся з партнером в одне ціле, починаєш відчувати те, що і він. У цей момент ви обидва, як відкриті книжки одне перед одним. Неймовірні відчуття».

Шибарі фото

Фото Liya Kiss, майстриня шибарі

Кілька порад для неземного шибарі

Усі справжні стосунки побудовані на довірі. Шибарі — теж. Якщо ви не довіряєте своєму партнеру, в жодному разі не погоджуйтесь на експеримент. А якщо довіряєте, то мовчіть та отримуйте задоволення. Це основна порада. Далі ще кілька важливих рекомендацій.

 • Домовтеся заздалегідь, буде секс чи ні.
 • У вас має бути стоп-слово. Не повторюйте моїх помилок: не використовуйте слово-пароль на комп’ютері, там часто фігурують цифри. Не дуже зручно, скриплячи від болю зубами, вимовити «Мутабор-88».
 • Терпіть перші хвилини. Якщо не зупинитеся, вам відкриються нові світи.
 • Східна культура взагалі справа тонка. Але де тонко, там рветься. Тому мотузки для шибарі слід використовувати міцні та текстурні, щоб на тілі залишалися гарні сліди.
 • Руки завжди зв’язуються першими і розв’язуються наприкінці.
 • Жінку зв’язують так, щоб надати фігурі особливої компактності та стану беззахисності.
 • Ви не маєте відчувати оніміння в руках. Не можна перетискати вени, кров повинна циркулювати та розносити по тілу приємне тепло.
 • Обв’язка торса у вигляді сітки, яка називається карада, або обв’язка оголених грудей — синдзю, що нагадує відкритий бюстгальтер, практично не обмежує рух, її можна носити годинами і навіть під одягом.
 • Найпопулярніше — це плетіння мотузок навколо рук, зв’язаних за спиною.
 • Не забудьте про еротичну фотосесію. Шибарі — це дуже красиво.
 • Якщо у вас низький больовий поріг, краще обмежитися кайданками з рожевим пушком. Але це зовсім не шибарі.
 • Дівчата теж бувають верхніми. Насправді хлопцям подобається, коли їх зв’язують.

Перш ніж пов’язувати себе сімейними путами, спробуйте шибарі. Жарт. Спробуйте шибарі у будь-якому разі;)

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Журнал Inker випустив номер, присвячений жінкам на війні

Журнал Inker випустив номер, присвячений жінкам на війні

Журнал соціального мальопису Inker опублікував восьмий випуск «Жінки на війні», присвятивши його військовослужбовицям та медикиням на фронті. Новий номер журналу вийшов 15 березня. «У восьмому номері журналу соціального...

Артвидавництво «Чорні вівці» випустить книжки для дітей про онкологію

Артвидавництво «Чорні вівці» випустить книжки для дітей про онкологію

У березні в дитячому артвидавництві «Чорні вівці» вийдуть друком дві нові книжки: «Бабуся та рак» української письменниці Марії Правди та «Верхи на єдинорогах» норвезької авторки Маріанджели Ді Фіоре.  Обидві книжки...