Ретро Круїз повертається в Київ

від | Тра 7, 2019 | Новини

19 травня в Києві відбудеться Весняний Ретро Круїз. З 2011 року фестиваль пройшов шлях від аутентичного велопараду до багатотисячної культурної події з джазовими концертами, виставками антикваріату та вінтажним маркетом. Цієї весни Ретро Круїз презентує свій оновлений формат.
«Ретро Круїз — це можливість провести день так, ніби ти потрапив в минуле. Ми не гості з машини часу, ми лише сучасні містяни, які люблять їздити на велосипедах, пити коктейлі на дахах старовинних особняків, танцювати лінді-хоп та ходити в театри.

Фестиваль об’єднує закоханих в красу старовинного Києва, легенди його вулиць, будинків, неймовірних жителів минулого і сьогодення, це наш спосіб освідчитися Києву в коханні», – коментує організаторка фестивалю, Маріанна Факас.


Що робити на Ретро Круїзі 2019:
— Проїхатися з друзями велопарадом по квітучих бульварах міста та покрасуватися вінтажними образами
— Взяти участь в урочистому чаюванні на честь 110-річчя найстаровиннішого київського готелю «Прем’єр Палас»
— Слухати джаз та подивитися виставу, яка буде зіграна лише раз, трупою Українського Малого Драматичного Театру
— Пригощатися ігристими коктейлями та танцювати
— Позмагатися за звання володаря найкращого образу Ретро Круїзу. 


Квитки можна придбати як на всю програму, так і обрати для себе виключно велопарад, або вечір в особняку. Вітаються вінтажні й ретро образи, старовинна форма представників різних професій, ретро-сукні міського чи спортивного стилю.

Старт Ретро Круїзу відбудеться 19 травня о 13:00 у Маріїнському парку. Учасникам заходу необхідно попередньо придбати квиток та зареєструватися.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!