Kyiv Art Week 2019: «This Is Not A Competition»

від | Кві 24, 2019 | Новини, Освіта

З 20 по 26 травня в Києві пройде четвертий міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week. Подія включає в себе ряд інсталяцій і художніх спецпроектів по всьому місту. У цьому році на ярмарці буде представлено і виставлено на продаж понад тисячу робіт світових і українських художників.

 Тема Kyiv Art Week – 2019: «Це не змагання» (This Is Not A Competition). Проект орієнтований на розвиток художньої інфраструктури Східно-Європейського регіону. 
Серед запланованих спецпроектів: виставка Phantom Models 6 в Національному музеї медицини України від актуального італійського художника Крістіана Фогароллі та експозиція на Володимирському ринку Footnote 11 Барбари Пивоварської.

Окрема велика подія в рамках фестивалю – щорічний ярмарок Kyiv Art Fair. Офіційне відкриття відбудеться 23 травня. У цей день анонсована спеціальна програма, що включає аудіо-візуальне шоу та презентації ряду спецпроектів. Це знакова подія, на яку з’їжджаються впливові діячі мистецтва, колекціонери і представники світових і українських культурних інституцій.

В цьому році Kyiv Art Fair співпрацює з сорока галереями, в тому числі з Німеччини, Австрії, Данії, Франції та США. Одна з місій ярмарки – познайомити киян і гостей столиці з художніми роботами актуальних українських та світових авторів. В єдиному просторі Комплексу «Торонто-Київ» загальною площею до 5000 м², відвідувачам буде представлено близько тисячі арт-об’єктів від більш ніж двохсот художників.
За новинами Kyiv Art Week можна стежити на офіційній сторінці проекту.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!