Французька Весна розквітла у магазині «Всі. Свої»

від | 18.04.2019 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Французька Весна розквітла у магазині Всі. Свої | Дім та Декор: 16 квітня відбулося відкриття міжнародного французько-українського проекту «Свої вітрини. Кольори України», який відроджує українські традиції у вітринах.
Проект, запущений у рамках фестивалю «Французька Весна в Україні», є результатом колаборації всесвітньо відомої французької декораторки Ізабель Даерон та знаної української художниці Дарії Альошкіної, що працює в техніці витинанки. Джерелом натхнення для створення нових вітрин магазину стало розмаїття відтінків української землі та барви природних матеріалів.

Французька Весна розквітла у магазині «Всі. Свої»

Ізабель Даерон


Ізабель Даерон – всесвітньо відома експертка у сфері дизайну. Серед клієнтів її студії – Центр Жоржа Помпіду, паризькі та токійські буктіки Hermès, французькі філії мережі Leroy Merlin, Orange, Suez environment, Lesieur та інші. У Києві Ізабель Даерон вперше працювала з вітринами українського магазину, де її мета була підкреслили український автентичний код.
Французька Весна розквітла у магазині «Всі. Свої»

Дарія Альошкіна


Дарія Альошкіна – відома художниця і скульпторка, яка багато років відроджує давнє українське паперове мистецтво витинанки і трансформує його в сучасному контексті. Масштабні паперові інсталяції з філігранною обробкою стали головною відмінністю стилю Дарії.
Французька Весна розквітла у магазині «Всі. Свої»Французька Весна розквітла у магазині «Всі. Свої»
«Проект має важливу місію – культурне взаємопроникнення традиційного українського мистецтва та сучасного європейського дизайну. Популяризуючи український культурний код як джерело натхнення для креативних індустрій, він створює нові можливості для культурного обміну та комерційного співробітництва між Україною і Францією.
Це знакова подія для українських брендів, і, звісно ж, неабиякий подарунок для киян та прикраса міста –  Хрещатик такого ще не бачив», – розповідає кураторка проекту «Всі. Свої» Ганна Луковкіна.
Французька Весна розквітла у магазині «Всі. Свої» Французька Весна розквітла у магазині «Всі. Свої»
«Нам дуже приємно так елегантно, вишукано та несподівано розширювати формат Французької Весни. Адже окрім традиційних кіно, театру, музики, ми знайомимо шанувальників фестивалю з новим видом мистецтва та французької культури – мистецтвом декорування вітрин. І ще приємніше, що на цей проект Ізабель Даерон надихнула саме українська традиція, кольори української землі, ремесла та дизайн», – говорить Селін Метель, виконавча директорка Французького інституту в Україні.
Французька Весна розквітла у магазині «Всі. Свої»
Побачити нові арт-вітрини магазину Всі. Свої | Дім та Декор можна на Хрещатику, 34.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

В Україні запустили соціальну кампанію «Відбудуймо країну доступною для кожного», метою якої є інклюзивна відбудова українських міст та підтримка маломобільних груп населення. Ініціатором кампанії є неурядова організація...

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Українська співачка Alina Pash випустила пісню та Lyric-відео, присвячені всесвітньо відомій гуцулці Марії Кречунєк, яку називали Чукутихою. Жінка заробляла на життя співами на святах. Подейкують, що Чукутиха знала так...