Cultural Events Camp 2019: як створювати міські події

від | Кві 17, 2019 | Новини, Освіта

Як спроектувати подію та зробити її знаковою, як визначити аудиторію та її потреби, розрахувати бюджет та працювати із спонсорами  —  у Києві відбудеться воркшоп із продюсування міських культурних подій.

Cultural Events Camp —  це воркшоп із продюсування фестивалів, вечірок, освітніх проектів та виставок. Культурні івенти не тільки створюють атмосферу свята та дарують емоції. Це потужний інструмент для маркетингу міста, району та вулиці, що впливає на розвиток креативної економіки країни та формує попит на подієвий туризм.


За 20 годин практики учасники за допомогою кейсів попрацюють над концепцією та бізнес-моделлю, дизайном та бюджетом заходу, структурою команди, дізнаються про джерела фінансування та співпрацю з підрядниками й партнерами. 

Програма поєднує вивчення основних інструментів дизайну культурних івентів та групову практику на заняттях, короткі домашні завдання та онлайн-консультації.


Куратор воркшопу — Наталія Гусєва, засновниця школи фестивального менеджменту KACH Festival Management School, ex-генеральна менеджерка музичного фестивалю Белые ночи та проджект менеджерка освітнього проекту Освіторія.
Навчання відбудеться 17, 20 та 21 квітня у креативному просторі IZONE, за адресою: вул. Набережно-Лугова, 8. Подати заявку та переглянути детальний розклад можна на офіційній сторінці проекту. 
Для читачів DIVOCHE.MEDIA діє промокод(cmc_the devochki) на знижку 15% при реєстрації.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!
«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

Онлайн-журнал «Люк» запускає проєкт «Внутрішня міграція», присвячений...