Як круте стало крутим? У Києві вперше відбудеться don’t Take Fake Conference

від | 27.03.2019 | Новини, Освіта

Час читання: ( Кількість слів: )

Конференція продовжує місію команди don’t Take Fake, що вже вісім років займається розвитком української вуличної моди та культури в рамках фестивалю don’t Take Fake. 8-9 червня у Києві вона збере тих, хто відчуває потребу створювати щось своє і прагне робити це на світовому рівні.

У трьох тематичних блоках – бізнес, медіа та мистецтво, виступлять спікери з Нью-Йорка, Лондона, Берліна та Мельбурна. Серед них – легенда вуличної моди Джеф Стейпл, найвідоміший автор фейків з VICE Уба Батлер та засновниця найбільшого стріт-арт-музею світу Яша Янг.

«За останні кілька років Україна стала відомою на міжнародній сцені як постачальник креативних ідей і продакш-сервіса, а також ІТ-професіоналів. Про українські бренди все частіше пишуть профільні західні медіа, і наша мета – аби це стало звичним явищем. Ми прагнемо включити нашу країну у глобальний контекст як місце, де можуть народжуватися нові колаборації і де є люди, з якими хочеться створювати великі речі», – кажуть організатори.

Наразі оголошено п’ятеро спікерів, і їхній перелік буде доповнюватися:

Джеф Стейпл (Нью-Йорк) – один із батьків streetwear-індустрії, засновник власного бренда Staple Pigeon, креативної консалтингової агенції Staple Design та концепт-сторів Reed Space та Extra Butter. Черга за його першою колаборацією з Nike у 2005 році потрапила на обкладинки нью-йоркських видань і довела – снікер-культура існує. Веде власне радіошоу Business of Hype на Hypebeast Radio.

Джеф Стейпл

Уба Батлер (Лондон) – автор VICE та Guardian, що працює із соціальними експериментами та абсурдними фейками – очолив рейтинг TripAdvisor із неіснуючим рестораном у Лондоні, потрапив на Паризький тиждень моди під виглядом дизайнера Джорджіо Певіані, і врешті надіслав своїх «клонів» на телеефіри. Його сюжети переглянули понад 80 мільйонів разів.

Уба Батлер

Яша Янг (Берлін) – засновниця і креативна директорка Urban Nation – найбільшого музею вуличногого мистецтва у світі. Куратор понад 250 виставок, зокрема Obey та Invader, консультує муніципалітети Ротердама і Нью-Йорка щодо розвитку креативного міста. Працювала над колаборацією музею із фестивалем Lollapalooza у Берліні, де стріт-арт поєднався із музикою The National, Kraftwerk та Imagine Dragons.

Яша Янг

Також анонсовані виступи Саймона Вуда – засновника і головного редактора культового журналу Sneaker Freaker та Лізи Кохлерт – віце-президента із бізнес-розвитку у CLO3D.

Усі виступи будуть об’єднані слоганом «як круте стало крутим», і на прикладі реальних історій з усього світу покажуть, чому важливо замислюватися про місію своєї справи, чим цінний нетворкінг і як зробити з локальної історії – глобальну.

Основним майданчиком конференції стане StereoPlaza. Окрім головної сцени DTF Conference разом зі школою конструювання одягу Pushka School та рекорд-лейблом Masterskaya готують воркшоп-зони, що дозволять учасникам конференції зазирнути у процес створення музичного треку та колекції одягу, а також запропонувати свою ідею професіоналам під час пітчинг-сесій.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить