"Україна БЕЗ сміття" почала приймати на переробку туби від кремів

від | Бер 20, 2019 | Новини

Перероблені туби від кремів додаватимуть у матеріал кришок для каналізаційних люків. На переробку приймаються туби LDPE з кодом маркування 4. Здати їх можна тільки на центральній станції #NoWasteRecyclingStation у Києві (вул. Саперно-Слобідська, 25).
Правила прийому:
– Вимити тубу. Для цього іноді зручно відрізати верхню частину, її потім можна вкласти всередину.
– Якщо кришечка з іншого матеріалу, часто це PP, її необхідно зняти і здати окремо.
– Принести на станцію #NoWasteRecyclingStation на Саперно-Слобідську, 25

Маркування пластику, який приймається на станціях


 
Громадська організація “Україна БЕЗ сміття” з 2015 року працює над тим, щоб надати системні можливості для українців розділяти свої побутові відходиНещодавно організація запустила бот-сортувальник, який розказує, де і коли працюють станції, допомагає розрізняти види вторсировини та правильно підготувати її до відправлення.
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!