Кліп квітня: Аліна Паш – бітанґа-хуліганка із Закарпаття

від | 17.04.2018 | Дивитися

Час читання: ( Кількість слів: )

Несподіваний жіночий реп та яскравий віжуал подарувала нам співачка Alina Pash у своєму дебютному кліпі Bitanga.
“Бітанґа – означає хуліган. Ще кажуть – шибеник. Непосидюча дитина, за чиїми витівками неможливо встигнути”, – пояснює авторка.
«Так мене називав мій дідусь, – говорить Alina Pash. – Мені намагалися нав’язати образ принцеси, але я – інша. Пацанка із зразкової сім’ї. Пам’ятаю, як дідусь злився: я крала гарбуза з сусідніх полів, щоб робити опудала, а він кричав: Бітанґо! Мамку ти солодку!».

«З самого дитинства я “робінгудила”. Я Арія Старк з Закарпаття, трясця твоїй матері!»

Неймовірні капелюхи стиліст Валерій Топал створював просто на голові Аліни з підручних матеріалів: штанів, кофт, шматків тканин і, звичайно, квітів. У кожному кадрі – квіти з різних куточків Закарпаття (всього близько 40 видів).
Саунд-продюсером дебютного відео Аліни виступив Сурен Томасян, який раніше співпрацював з Іваном Дорном. Аліна Паш відома тим, що у 2015 році брала участь в шоу “Х-фактор. Сезон 6”.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Номінація на «Оскар» — це вже увага до України. Команда фільму «Будинок зі скалок» прокоментувала результати премії

Номінація на «Оскар» — це вже увага до України. Команда фільму «Будинок зі скалок» прокоментувала результати премії

«Будинок зі скалок» став єдиним фільмом, номінованим на премію «Оскар-2023», та другим в історії з-поміж стрічок, серед країн-виробників яких є Україна. Нагороду отримав конкурент у номінації — фільм про російського...

Український фільм-призер Берлінале-2023 вийшов онлайн

Український фільм-призер Берлінале-2023 вийшов онлайн

Ігровий фільм української режисерки Надії Парфан «Це побачення», який отримав спеціальну відзнаку Міжнародного журі на Берлінському міжнародному кінофестивалі 2023 року, з’явився в онлайн-кінотеатрі Takflix. Фільм «Це...