Все без ума от Джастина Трюдо

від | Лют 16, 2017 | Дивитися

Премьер-министр Канады, феминист, спортсмен, муж, отец и просто живое воплощение принца из Диснея – это все о Джастине Трюдо. У политика внушающий опыт провоцировать у собеседников неконтролируемое восхищение. Будто на первом свидании. Румянец заливает щеки, взгляд не отвести, или наоборот, смущенно потупить.

От чар не спасает актерская карьера, королевский титул и даже фамилия Трамп. Не верите? Вот всего двенадцать подтверждений.

Елизавета II. Ноябрь 2015


 

Барак Обама. Март 2016


 
 

Пан Ги Мун. Март 2016


Все в этой комнате


Принц Гарри. Март 2016


 

Дэвид Кэмерон. Май 2016


 

Ангела Меркель. Июль 2016


 

Ли Кэцян. Август 2016


 

Герцогиня Кембриджская (Кейт Миддлтон). Сентябрь 2016


 

Эмма Уотсон. Сентябрь 2016


Иванка Трамп. Февраль 2017


 

Дональд Трамп. Февраль 2017


 
Фото indy100.com

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!