Восемь подруг Оушен – женщины берутся за дело

від | Лют 1, 2017 | Фемінізм

Рианна поделилась первым фото со съемок фильма 8 подруг Оушен / Ocean’s 8, и оно произвело эффект взрыва даже не бомбы, а мозга. Особенно среди сексистов и женоненавистников.

Мы мало что знаем о сюжете нового фильма мега-популярной криминальной франшизы, которой ранее заправляли Джордж Клуни, Брэд Питт и их мужской коллектив. Теперь в кадре – абсолютно женская команда.  Да какая! Актрисы Сандра Буллок, Кейт Бланшетт, Минди Калинг, Энн Хэтэуэй, Хелена Бонэм Картер, Сара Полсон, а также певицы Рианна и Awkwafina. Американская пресса уже окрестила предстоящий фильм “праздником женской силы”.

Релиз 8 подруг Оушен намечен на 2018 год. Из краткого синопсиса: Дэбби Оушен, которую сыграет Сандра Буллок, собирает команду женщин для того, чтобы совершить дерзкое похищение во время ежегодной церемонии и бала Met Gala. В камео появятся Анна Винтур, Александр Ванг, Зак Позен, Дерек Бласберг и другие знаменитости из мира моды.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!
«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

Онлайн-журнал «Люк» запускає проєкт «Внутрішня міграція», присвячений...