M.I.L.F. $: Кардашян и Амброисио в молочном клипе Fergie

від | Лип 3, 2016 | Дивитися


Успешные мамочки, кукольные домики и много-много молока. Fergie вернулась после декрета (в 2013 году она родила сына) и выпустила клип M.I.L.F. $. Сразу проясним, здесь это Moms I’d Like To Follow .
Собрав отряд мамочек, которые правят миром медиа, певица даже создала аккаунт в инстаграм.
Ким Кардашян, Алессандра Амбросио, Кирстен Тиген и другие среди кукольных домиков, милкшейки, ванны и один растерянный молочник. С возвращением, Fergie!
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!
«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

Онлайн-журнал «Люк» запускає проєкт «Внутрішня міграція», присвячений...