«Жінка для жінки»

Допомога жінкам у кризі

«Жінка для жінки» — платформа, створена громадською організацією «Центр “Жіночі перспективи”» для допомоги жінкам, які опинилися у кризових життєвих обставинах.

Проєкт підсилює голос жінок у скруті, щоби про них дізналися ті, хто мають змогу допомогти. Водночас «Жінка для жінки» сприяє посиленню солідарності жінок, коли одна може напряму допомогти іншій.

Як допомогти:

На сайті, а потім у соцмережах публікуються історії жінок у кризових ситуаціях. Кожна історія жінки перевіряється перед публікацією, отже благодійниці можуть бути впевнені, що їхній добрий намір дійсно допоможе людині у скруті. Якщо благодійниця хоче допомогти, потрібно написати на пошту чи в соцмережах.

Платформа пропонує прості та прямі інструменти підтримки — фінансова допомога, купівля продуктів і ліків чи замовлення послуг та надання роботи. Проєкт не збирає гроші на рахунки організації, а надає благодійницям реквізити жінок, які до нас звернулися по допомогу.

Хто може звернутися по допомогу:

Звернутися може будь-яка жінка в Україні, яка перебуває у важкій скруті. Треба заповнити анкету на сайті та дочекатися її розгляду нами.

Найпоширеніші запити на допомогу надходять від таких категорій: постраждалі від домашнього насильства, сексуального насильства, ті, хто опинилися у кризових кімнатах та притулках без засобів для існування, жінки з інвалідністю, ті, які втратили працездатність, мають велику кількість дітей і не мають партнера/чоловіка, а з роботою є труднощі.

Платформу супроводжує команда громадської організації «Центр “Жіночі перспективи”», що протягом 23 років допомагає жінкам, які опинилися у складних життєвих обставинах, пов’язаних із домашнім насильством, дискримінацією на ринку праці, безробіттям тощо.

Допомога під час війни

Команда займається поселенням вимушених переселенок. Допомагає з постіллю, ковдрами, продуктами харчування і коштами тим жінкам, які в кризі, а з війною їх криза тільки поглибилася. Підшуковує вакансії у Львові та іншу інформацію – де ще можна отримати яку гуманітарну допомогу, як можна евакуюватися в Польщу.

«Жінка для жінки»

Підтримати діяльність фонду можна за посиланням:

Статті про фонд