Всеукраїнська жіноча єврейська організація «Проект Кешер»

підтримка жінок

«Проект Кешер» в Україні підтримує жінок-лідерів, зокрема представниць єврейських громад України. Це громадська організація, що ставить собі за мету розкрити лідерський потенціал жінок, посприяти гендерній рівності та розвиткові єврейської громади України через жіноче лідерство, познайомити з єврейською культурою і традиціями, підтримати та надати жінкам необхідну інформацію для турботи про своє здоров’я.

«Кешер» у перекладі з івриту означає «єдність». «Ми віримо, що саме підтримка та об’єднання жінок є тією рушійною силою, яка здатна змінити світ на краще. Наша команда об’єднує активних жінок та дівчат, які на основі єврейських цінностей удосконалюють суспільство та світ».

Своєю чергою організація надає жінкам підтримку, натхнення, необхідні знання, навички та знайомить з однодумцями.

Основні напрями діяльності й проєкти організації в мирний час

«Жіноче лідерство» — особливо важливий напрям для розвитку та розкриття потенціалу. Завдяки різним заходам «Проект Кешер» в Україні сприяє формуванню в жінок лідерських навичок, комунікації та принципів просування; навчає проєктного / фінансового / керування часом.

«Жінка у суспільстві» — у межах цього напряму організація запустила низку важливих проєктів, які орієнтовані на розвиток жінок у суспільстві й допомогу в підвищенні своєї соціальної та економічної активності.

«16 днів активності проти гендерного насильства у ставленні до дівчат та жінок» — це міжнародна кампанія, яку «Проект Кешер» підтримує понад 20 років і щорічно проводить тематичні просвітницькі заходи.

«Поговоримо про гендер» — це проєкт, що має на меті ознайомити жінок зі своїми правами.

Проєкт «Мама для мами» спрямований на психологічну, емоційну та інформаційну онлайн-підтримку молодих мам, які мають дітей віком до 1 року.

 

«Проект Кешер» в Україні під час війни

Організація надає:

допомогу жінкам в ухваленні рішення щодо часу й місця евакуації

екстрені грошові гранти жінкам, які не мають ресурсів (уже 108 605 доларів «Проект Кешер» перерахував 351 українській родині, що постраждала від війни)

допомогу вагітним

оренду автобусів та мінівенів для допомоги в евакуації в ключових містах

Також почали працювати нові проєкти:

«Підтримуємо в Європі» — платформа для людей за кордоном, котрим потрібна допомога в юридичних питаннях, захисті прав та безпеки, а також тим, хто хоче налагодити втрачений зв’язок зі своєю спільнотою, отримати найкращі варіанти у галузі охорони здоров’я та забезпечити дитину належною освітою.

«Бережи себе» — серія з 24 подкастів (на сайтах організації та «Громадського радіо») про підтримку фізичних та емоційних сил жінок під час війни

«ФемСМС» — перше в Україні чуйне СМС-спілкування. Ідея проєкту: надсилати всім охочим жінкам інформаційні повідомлення з корисними ресурсами та словами підтримки для жінок в Україні та в зонах гуманітарної кризи.

«Про всяк випадок» — це формування гігієнічних наборів для передання жінкам ВПО.

Від початку повномасштабної війни в Україні Project Kesher USA відкрив Emergency Fund для підтримки українських жінок та сімей. «Проект Кешер в Україні» має мережу з понад 300 активістками, які родом із більш як 40 міст. Більшість із них були вимушені покинути свої домівки, але вони продовжують допомагати іншим.

«Проект Кешер» в Україні під час війни

Якщо ви потребуєте нашої допомоги, напишіть нам на e-mail: (projectkesher.org.ua@gmail.com) або у соціальних мережах.

Якщо ви перебуваєте в Європі і маєте запитання або потребуєте допомоги, заповніть форму.

Якщо у вас є дитина віком до року і вам необхідна психологічна допомога, емоційна підтримка чи дитячі набори, можна зв’язатися з координатором проєкту «Мама для мами» (тільки для дітей віком до року): @Elnat_770 (телеграм).

Спільнота для молодих матусь.
Телеграм-канал для вагітних.

Як підтримати організацію?

Діяльність «Проекту Кешер в Україні» можна підтримати:
здійснивши благодійний внесок 
запропонувавши свої послуги тренерки. Якщо ви експертка у певній галузі, то зможете провести захід/вебінар/тренінг/круглий стіл і стати частиною спільноти організації. Надіслати заяву.
власний варіант допомоги. Якщо ви маєте ідеї та пропозиції, які допоможуть організації, то надсилайте заявку.