Відсіч

Відсіч

Курс самозахисту для підліток

Програма спрямована на розвиток у дівчат підлітків навичок самозахисту. Мета «Відсічі» — надати підлітці правильну модель відносин, фундамент, до якого вона буде повертатися у складних життєвих обставинах. У рамках проєкту дівчата вчаться аналізувати середовище, помічати перші «дзвіночки» насильства, обороняти свої особисті кордони.

Як долучитись до курсу?

Дівчата-підлітки віком від 12 до 18 років проходять програму безплатно. Якщо вам більш ніж 18, долучитися до проєкту можна, придбавши курс або тренування. Вартість — благодійний внесок розміром у 300 гривень. Так ви зможете не тільки захистити себе, а й попіклуватися про дівчину-підлітка, яка отримає шанс пройти програму. Ми також приймаємо донати на розвиток — це внесок у здорове майбутнє нації.

З чого складається курс:

Курс складається з двох групових сесій із психологом і 12 тренувань із самооборони. У проєкті є психологи, які спеціалізуються на роботі з підлітками, а також мають досвід роботи з жертвами сексуального насильства. З ними можна ознайомитись на сайті, так само як і з тренерами.