«Фонд Маша»

«Фонд Маша»

Протидія насильству

«Фонд Маша» — громадська організація, заснована у 2020 році Марією Єфросініною. Фонд створений для промоції громадської протидії будь якому виду насильства та допомоги жінкам та дітям, які від нього постраждали, виховання в українському суспільстві нульової толерантності до домашнього насильства.

Спільно з партнерами Інститутом Когнітивного моделювання запустили платформу «Мені здається» itseems.com.ua яка охопила Україну, Польщу, США, Німеччину, Чехію, Канаду, Туреччину, Італію та Великобританію, допомогли з відкриттям притулку для жінок в Києві, місця, де можна, пожити, отримати кваліфіковану допомогу і захист, розпочали гуманітарну допомогу шелторам.

«Фонд Маша» у воєнний час 

«Фонд Маша» зосередив свою діяльність на наданні гуманітарної допомоги жінкам, дітям, літнім людям та людям з інвалідністю різного віку.

У пріоритетах організації закривати нагальні проблеми незахищених верств населення з нестачі продовольчіх товарів, дитячого харчування, медикаментів, засобів гігієни, одягу. Організовуємо евакуацію жінок з дітьми в безпечні місця.

З початку війни зосередили увагу на допомозі Київській, Чернігівській, Сумській та Полтавській областей, але наразі розширили допомогу до всієї України.

Психологічна допомога у проєкті «Незламна мама» для жінок та дітей, що постраждали під час війни

Фонд разом з українським брендом гаджетів Gelius та ініціативою артистів «Доброго вечора! Ми з України» запускає благодійний проєкт для психологічної підтримки дітей та сімей, які постраждали внаслідок воєнних дій. Реабілітація включатиме два тижні роботи з психологом для дорослих та дітей, групові заняття, арттерапію, фізичні активності, що допоможуть сім’ям стабілізувати свій стан. Після двотижневої роботи з кожним буде продовжено психологічний супровід до 3 місяців.

Анкета для участі.

Як отримати допомогу:

Написати на фейсбук сторінку організації або звернутися за номером 044 221 1163 чи office@mashafund.org.ua