«Феміністична майстерня»

Допомога активісткам у Львові

«Феміністична майстерня» — громадська організація, заснована у 2014 році, яка ставить собі на меті створення простору для формування феміністської спільноти у Львові та Україні.

«Під фемінізмом ми розуміємо не просто покращення позиції жінки в суспільстві, а більш глибокі зміни соціальних норм, протидію різним формам дискримінації та насильства. Ми використовуємо поняття “фемінізм”, щоби реалізовувати ідеї різноманітного, інклюзивного та гендерно чутливого світу об’єднавчими методами», — говорять у майстерні.

Діяльність організації у воєнний час

З початком повномасштабного вторгнення в Україну діяльність «Феміністичної майстерні» розширилася. Активістки започаткували низку нових напрямів діяльності, зокрема: догляд за дітьми, допомога з поселенням, турбота про бабусь, психологічна підтримка спільноти.

«Феміністична майстерня» відкрила прихисток для жінок і дітей у Львові та прихисток для активісток у цьому ж місті. 

Надає безплатні послуги няні для дітей, які переїхали з батьками до Львова через війну. Волонтерка з професійною педагогічною освітою сидить із дітьми, організовує цікаве дозвілля, підтягує дітей із навчання. 

«Майстерня» надає гуманітарну допомогу літнім жінкам у Львові (зараз волонтерки регулярно допомагають 30 бабусям). 

У рамках «Майстерні» працює група психологічної підтримки психологинь-волонтерок  та регулярна група зростання самосвідомості «Вшанування Ліліт», також продовжує діяти підлітковий клуб.

Зв’язатися можна через соціальні мережі.

Основні напрями роботи до війни

«Феміністична майстерня» займалася гендерною та феміністською просвітою, а також створенням, підтримкою та розвитком фемспільноти, об’єднувала різних діячів/ок та інституції міста для просування феміністичних цінностей.

Як підтримати:

Фінансово: підписатися на патреон або переказати благодійний внесок на офіційний рахунок за реквізитами. Також можна долучитися волонтерками у Львові до програми підтримки літніх жінок.