Благодійний фонд «Сильні»

Допомога людям, які пережили сексуальне насильство

Благодійний фонд «Сильні» допомагає людям, які пережили сексуальне насильство під час війни. Жінки, чоловіки, дівчата, хлопці, діти та їхні батьки можуть отримати допомогу за одним із трьох напрямів: оплата медичних послуг, психологічна та юридична допомога.

У воєнний час фонд «Сильні» надає:  

Оплата медичних послуг

Якщо в результаті сексуального насильства вам завдали травм тіла, фонд «Сильні» може оплатили вартість лікування та реабілітації.

Психологічна допомога

Фонд співпрацює зі спеціалістами/ками, які мають досвід роботи із психологічними травмами, що залишає сексуальне насильство. Вони надають консультативні послуги та повноцінну терапію. Психологічна допомога конфіденційна та безоплатна.

Юридична допомога

Фонд «Сильні» надає консультацію та супровід, якщо людина хоче написати заяву до поліції або задокументувати насильство як воєнний злочин.

Як отримати допомогу:

Необхідно заповнити форму, написати у телеграм-бот або у соціальні мережі фонду.

Як підтримати фонд:

Благодійний фонд «Сильні» виник як волонтерська ініціатива однієї людини у відповідь на злочини росіян проти українок та українців. Його розвиток став можливим завдяки об’єднанню професіоналок та професіоналів, доброчинок та доброчинців.

Підтримати можна фінансово (реквізити) або підписавшись на патреон.

Кошти з цього грошового фонду використовуються на оплату медичних і психологічних послуг, що надаються людям, які пережили насильство. А також на виробництво інформаційної продукції та підтримку діяльності фонду.

Якщо ви представляєте компанію або дружню організацію — пишіть на sylni.ukraine@gmail.com, якщо ви лікар, який хоче надавати допомогу, — заповніть анкету за посиланням.