280 днів

Благодійний фонд «280 днів»

Допомога вагітним

Благодійний фонд «280 днів» протидіє ускладненням вагітності в Україні. Фонд веде інформаційно-просвітницьку роботу щодо планування вагітності та попередження її ускладнень, підсилює спроможність лікарів, закуповуючи життєво необхідне діагностичне обладнання для перинатальних центрів та пологових будинків, надає психологічну допомогу вагітним.

Благодійний фонд «280 днів»у воєнний час

Збирає потреби пологових будинків та перинатальних центрів у медичному обладнанні, лікарських засобах та товарах першого вжитку і намагається їх задовольнити за допомогою волонтерів на місцях та гуманітарної допомоги з інших країн. Анкета на отримання допомоги.

Надає безкоштовні консультації лікарів акушерів-гінекологів та психологічну підтримку вагітним (info@280days.org).

Налагоджує логістику та забезпечує доставку гуманітарної допомоги для породіль і новонароджених з-за кордону.

Записує актуальний аудіоконтент для радіо «280 днів» — від того, як заспокоїтися під час стресу, до того, як прийняти пологи без медичної допомоги. 

Висвітлює актуальні проблеми, з якими стикаються породіллі та пологові будинки в Україні через воєнні дії, для світової спільноти.

Складає план відновлення та необхідної допомоги пологовим та перинатальним центрам після перемоги.

Проєкти у мирний час

Радіо «280 днів»

Один із головних напрямів діяльності — просвітницький, освіта українських сімей про підготовку до вагітності, її перебіг, план дій у разі ускладнень. Фонд створив перше онлайн-радіо «280 днів» для вагітних та молодих батьків, аудіопростір корисної інформації, добрих новин, приємної музики та релаксу. В портфоліо радіо вже близько десятка рубрик, записані програми як із медичними фахівцями, так із досвідченими батьками.

#Серцястук

#Серцястук — постійний проєкт облаштування пологових будинків та перинатальних центрів фетальними моніторами задля підвищення спроможності лікарів вчасно виявляти загрозливі стани. Фетальний монітор — обладнання, необхідне для контролю за серцебиттям малюка в утробі матері.

У рамках цього проєкту в 2021 році — облаштували станцію фетального моніторингу в Київському обласному перинатальному центрі, який працює зі складними випадками вагітності. Така станція дозволяє одночасно спостерігати за станом багатьох вагітних та їхніх малюків і оперативно реагувати на ускладнення.

Повернімо свято мамі

Суть проєкту #повернімосвятомамі — підбадьорити вагітних, які змушені через ускладнення зустрічати родинні свята у медичних установах. Ми передаємо їм подарунки від партнерів проєкту та листи від інших мам, котрі були у схожій ситуації.

Фонд є партнером Всесвітнього дня ментального здоров’я матерів, проводимо дослідження щодо надання медичних послуг вагітним в Україні та надаємо адресну психологічну підтримку майбутнім мамам.