На Вінниччині чоловік убив 15-річну дівчину і викинув у колодязь, щоб приховати зґвалтування
У Вінницькій області 26-річний чоловік убив і викинув у колодязь 15-річну дівчину, щоб приховати статеві стосунки з нею. Про це повідомив заступник голови Нацполіції — начальник кримінальної поліції Андрій Нєбитов на своїй сторінці у Facebook. «Чоловік самовільно залишив братів по зброї та, переховуючись…