Історична подія: міністерка культури Тетяна Бережна прийшла з новонародженою донькою на засідання уряду
Віцепрем’єр-міністерка з питань гуманітарної політики та міністерка культури Тетяна Бережна відвідала останнє засідання Кабінету міністрів України у 2025 році разом зі своєю маленькою донькою. Про це повідомила у своєму Telegram-каналі прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко. «Найсвітліший підсумок останнього засідання уряду у 2025 — це…