Співачка й авторка пісень Jerry Heil анонсувала другий сольний концерт у Палаці спорту «ДЖЕРЕЛО. НА БІС», що відбудеться 12 грудня.
Креативним продюсером шоу виступить Алан Бадоєв, який також режисуватиме подію разом зі Русланом Маховим.
«Коли я сходила зі сцени 4 квітня, я була щаслива — бо це було найкраще, що траплялося в моєму концертному житті, і дуже сумна — бо знала, що ми не планували це повторювати. Десь місяць нам знадобився, щоб перечитати всі ваші чудові повідомлення та відгуки й зрозуміти: ця подія заслуговує на те, щоб статися знову! Наша велика команда вже в роботі, ми готуємо для вас нові сюрпризи, нові пісні і, звісно, несподіваних гостей! Тож 12.12 наші джерела знову зіллються воєдино в Палаці музики, щоб не просто повторити той вечір, а прожити новий — разом», — розповіла виконавиця.

Перше велике шоу Jerry Heil «ДЖЕРЕЛО» відбулося у київському Палаці спорту 4 квітня. Тоді співачка виконала улюблені мільйонами хіти та представила нові пісні у супроводі Президентського оркестру й двох балетів, які повернуться і на другий сольний концерт, зокрема Freedom Ballet. Особливою частиною шоу стали несподівані дуети: разом із Jerry Heil сцену розділили вісім запрошених артистів, серед яких — міжнародні гості, зокрема переможці Євробачення-2024 Nemo та одна з найпопулярніших румунських співачок Irina Rimes.

Наразі квитки на шоу «ДЖЕРЕЛО. НА БІС» вже доступні у продажу на сайтах unow.com.ua та karabas.com.
- Раніше Jerry Heil представила нову пісню та кліп Dark Disco, який зрежисував Алан Бадоєв. Прем’єра пісні відбулась на великому сольному шоу артистки у Палаці спорту.