Суд обрав запобіжні заходи підозрюваним у зґвалтуванні 11-річної дівчинки у Київській області

Почати
2 хв на читанння

Фастівський міськрайонний суд Київської області обрав запобіжні заходи підозрюваним у знущанні та сексуальному насильстві над 11-річною дівчинкою.

Як розповіли у Київській обласній прокуратурі, 22-річного чоловіка і 15-річних дівчину та хлопця взяли під варту на два місяці — до 17 липня.

Ще дві дівчини (14 та 17 років), які також брали участь у знущанні з дівчинки, перебуватимуть під цілодобовим домашнім арештом до 19 липня.

Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 4 ст. 152 Кримінального кодексу України (Зґвалтування).

 

  • Раніше у поліції розповіли, що дівчинку запросили в гості її знайомі, підлітки вживали алкоголь, а потім троє дівчат віком 14–17 років почали принижувати та бити потерпілу. Після цього вони тримали дівчинку, яку ґвалтував 15-річний юнак. Знущання знімав на мобільний телефон 22-річний товариш однієї зі зловмисниць. Дівчинка розповіла про все матері 19 травня, і вона одразу звернулася до поліції. Правоохоронці провели невідкладний обшук та вилучили речові докази, що свідчать про зґвалтування дитини.
  • Раніше Україну сколихнула схожа історія, що трапилася на Закарпатті. У серпні 2021 року троє підлітків у закарпатському селі Верхні Ворота заманили 14-річну подружку до підвалу, де знущалися з неї та зняли все на телефон. Згодом відео поширили у школі. Проте суд призначив їм умовний термін, що обурило українське суспільство. Виявилося, що права дівчинки під час судового процесу були порушені. Завдяки розголосу до справи долучилися найкращі юристи, психологи, уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець та новий міністр освіти і науки України Оксен Лісовий. Проте Закарпатський апеляційний суд так само відмовив у обранні запобіжного заходу кривдникам.

Фото: Jaiju Jacob: Pexels