/

Бренд Uniqlo створив спільну колекцію з українськими художницями в Берліні

Почати
/
2 хв на читанння

Німецький офіс японського бренду одягу Uniqlo за участю берлінської організації Ukrainian Cultural Community випустив спільну колекцію з українськими художницями.

Колаборація представлена базовими футболками, лонгслівами та шоперами з малюнками чотирьох українських художниць, які зараз живуть в Берліні, — Зіни Ісупової, Viki Berg, Ptashka Somari та Анастасії Пасічник, яка є засновницею Ukrainian Cultural Community.

«Цей проєкт пропонує свіжий погляд на вуличний стиль і модне мистецтво. Ми пишаємось тим, що представляємо талановитих українських артистів на європейських платформах. Дякуємо Uniqlo за цю унікальну можливість! Вони допомагають нам популяризувати українську культуру та демонструвати наші таланти світові», — розповіли в організації.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений UCC Berlin (@ucc_berlin)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Anastasia Pasechnik (@avangard_nastya)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Viki Berg (@viki_berg_)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ptashka Somari (@so.ma.ri)

Спільна колекція стала частиною проєкту UTme — покупці можуть самостійно створити дизайн речі (вибрати малюнок, доповнити текстом, зображеннями тощо).

Футболки з принтами українських мисткинь можна придбати у магазині Uniqlo в Берліні (Tauentzienstraße 7B/c).

 

  • Організація Ukrainian Cultural Community була створена у квітні 2022 року в Берліні, щоб надати можливість українським митцям та мисткиням творити та виставлятись у Європі. За цей час команда UCC організувала велику кількість виставок, концертів, майстер-класів, лекцій, аукціонів та фестивалів.
  • Раніше бренд german і шоу «ебаут» випустили нову спільну весняно-літню колекцію, присвячену нестримному та палкому бажанню бути вільним. Її символом стала квітка соняшника. Основний літній одяг — базову білу футболку — прикрасили власноруч розробленим принтом в стилістиці пірографії. Принт нагадує випалений образ грудей і відсилає до творчості нідерландського художника Хенка Пітерса, який також працював у стилістиці пірографії.

Фото: Instagram Viki Berg