/

Бренд german і шоу «ебаут» презентували спільну весняно-літню колекцію, символом якої стала квітка соняшника

Почати
/
2 хв на читанння

Бренд german і шоу «ебаут» випустили нову спільну весняно-літню колекцію, присвячену нестримному та палкому бажанню бути вільним. Її символом стала квітка соняшника.

Колекція виконана в близькому брендові стилі гранж із легкими нотами етно. Впізнаваними елементами залишаються необроблені краї, ефект потертості та випаленості речей, розрізи.

До капсули увійшли: джинсовий костюм із шортами і сорочкою з вишивкою в тон із соняшником на грудях та насінинами, подвійна сукня, яку можна одягти на купальник або з підсукнею у місто, легкий літній тренч-накидка з розрізами на рукавах, принтована бандана.

Бренд german і шоу «ебаут» презентували спільну весняно-літню колекцію, символом якої стала квітка соняшника   Бренд german і шоу «ебаут» презентували спільну весняно-літню колекцію, символом якої стала квітка соняшника

Основний літній одяг — базову білу футболку — прикрасили власноруч розробленим принтом в стилістиці пірографії. Принт нагадує випалений образ грудей і відсилає до творчості нідерландського художника Хенка Пітерса, який також працював у стилістиці пірографії.

Колекцію доповнюють аксесуари, розроблені спільно з брендом прикрас Motrych Studio: чокер із латуні у вигляді соняшника чи то сонця, каблучки зі срібла і латуні. Також в колаборацію додали першу шкіряну сумку german. За формою вона нагадує півколо, неймовірно зручна та містка для буденного життя.

Бренд german і шоу «ебаут» презентували спільну весняно-літню колекцію, символом якої стала квітка соняшника   Бренд german і шоу «ебаут» презентували спільну весняно-літню колекцію, символом якої стала квітка соняшника

Колекція вже доступна на сайті бренда.

До того ж відтепер колаборації german з ютуб-шоу стануть повноцінною окремою лінійкою одягу. Спільні колекції будуть виходити двічі на рік.

«Нам дуже подобається наша кількарічна співпраця з “ебаут”, і ми будемо продовжувати розвивати її як постійну і самостійну історію. Ми зійшлися з дівчатами в баченні та цінностях. Свобода — наше слово, яким можна описати все, що ми виражаємо через одяг», — говорить засновниця german Валерія Цимбал.