/

Українська блогерка на Каннському кінофестивалі облила себе «кров’ю» на підтримку України

Почати
/
2 хв на читанння

Українська блогерка та фітнес-тренерка Ілона Чернобай на Каннському кінофестивалі влаштувала акцію протесту на підтримку України, в якій триває війна, розв’язана росією.

Жінка у сукні у кольорах українського прапора вийшла на червоний хідник на прем’єрі фільму Жюста Філіппо Acide («Кислота») у неділю, 21 травня, ввечері, щоб нагадати іноземцям, що війна точиться не лише за територію, а й за українських людей, які бояться, але щиро чекають на звільнення.

Для Ілони це болюча тема, оскільки вона сама родом із прифронтового Краматорська, яке уже вдруге з 2014 року було під загрозою окупації росіянами.

Пройшовши сходами, українка дістала з сукні заховані пакети зі штучною кров’ю та вилила рідину на себе.

Охоронці забрали жінку з червоного хідника, проте фото та відео швидко заполонили ЗМІ та соцмережі.

«На Каннському фестивалі є люди з різних країн: Великої Британії, Іспанії, Польщі, Німеччини. Уявіть, що вас можуть прийти і вбити за прапор вашої країни. Українцям уявляти не треба. Вони щогодини наражають себе на небезпеку не тільки за наявність прапора, а навіть за прості розмови українською мовою. Наше головне завдання — показати, що Україна не відмовляється від своїх територій і людей. Ми знаємо, що на нас чекають у Донецьку, Луганську та Ялті, попри будь-які міфи російської пропаганди», — розповіла Ілона Чернобай.

 

Фото: пресслужба Ілони Чернобай/AP