Більшість матчів жіночої Ліги чемпіонів із футболу 2023/24 транслюватимуть за підпискою

Почати
2 хв на читанння

Перегляд більшості матчів жіночої Ліги чемпіонів наступного сезону буде платним.

Про це з посиланням на міжнародний стримінговий сервіс спортивних трансляцій DAZN повідомляє The Guardian.

Зокрема, платформа розробила нову модель трансляцій, згідно з якою 42 матчі будуть показані за підпискою, яка коштує 9,99 фунта стерлінга (458,77 гривні).

Водночас 19 ігор — фінал, усі чверть- і півфінали та 12 матчів групового етапу — можна буде безоплатно переглянути на YouTube.

«Ми збільшили видимість Women’s Champions League завдяки нашому партнерству з YouTube. Це були мільйони трансляцій на нашій платформі Dazn, а також на нашому каналі YouTube із понад 14 мільйонами нових глядачів порівняно з попереднім роком. Але зараз настав час перетворити цю видимість на життєздатність і цінність для довгострокової стійкості прав. Підвищення комерційної цінності — це те, як ми можемо переконатися, що майбутні інвестиції в спорт будуть на користь гри та гравців. І це також в інтересах клубів і УЄФА», — вважає генеральна директорка глобальних ринків Dazn Вероніка Дікваттро.

На її думку, перехід до іншої моделі трансляції є наступним кроком в еволюції жіночого футболу.

Дікваттро сподівається, що більшість уболівальників підтримають цей крок, оскільки це дозволить клубам інвестувати більше грошей у спорт і платити гравцям те, на що вони заслуговують.

«Ми спілкувалися з УЄФА та YouTube, і всі погодилися. Тому що ми боремося за ті самі результати — підвищити цінність жіночої гри», — додала вона.

 

Фото: UEFA.com