/

Український дівочий панк-рок-гурт The Sixsters виступить на Glastonbury Festival

Почати
/
2 хв на читанння

Український дівочий панк-рок-гурт The Sixsters, учасницям якого від 13 до 18 років, візьме участь у легендарному Glastonbury Festival, що відбудеться 22–25 червня у Великій Британії.

Цей фестиваль є найбільшим музичним британським заходом, що проводять з 1970 року. За час його існування на Glastonbury Festival виступали Coldplay, Gorillaz, Metallica, Foo Fighters, U2, Red Hot Chili Peppers. Цього ж року у програмі вказані гранди сучасної музики: Елтон Джон, Lana Del Rey, Arctic Monkeys. І вперше в історії фестивалю на нього завітає молодий український гурт The Sixsters.

Український дівочий панк-рок-гурт The Sixsters виступить на Glastonbury Festival

The Sixsters — п’ять талановитих дівчат, яких об’єднала любов до музики. Вони грають авторські пісні у стилі панк-рок. Дівчата вже встигли вразити публіку своїми виступами на найпрестижніших фестивалях України: Faine Misto, Zahid Fest, Тарас Бульба Fest, «Чорноморські ігри». У 2020 році разом з інді-гуртом Johnny Rides отримали перемогу у всеукраїнському конкурсі #Helloукраїнашукаєталанти, який проводив популярний гурт «Антитіла» за підтримки телеканалу «Україна».

Через повномасштабне вторгнення росії дівчата були змушені виїхати до Німеччини, де вони продовжують активну творчу діяльність. Зокрема, встигли випустити англомовний альбом, зняти шість кліпів до пісень із нового альбому, а також взяти участь у найбільшому німецькому фестивалі — Open Flair. Найближчим часом The Sixsters презентують нову пісню.

  • Раніше у Ліверпулі відбувся пісенний конкурс «Євробачення». Попри перемогу минулого року Україна через війну не змогла приймати його на своїй території. Тому конкурс від імені України проводила Велика Британія. 13 травня відбувся фінал, перемогу здобула виконавиця зі Швеції Loree з піснею Tattoo. Вона стала першою жінкою в історії конкурсу, яка перемагала двічі. Перший раз співачка посіла перше місце 2012 року в Баку (Азербайджан), виконавши пісню Euphoria.
  • Українські виконавці Tvorchi посіли шосте місце.
  • Під час Євробачення-2023 відбувся музичний фестиваль Xpresia в рамках британсько-українського EuroFestival. Фестиваль об’єднав понад 30 українських і британських артистів: Zetetics, Стас Корольов, ТУЧА, Zavoloka, Love’n’Joy, Krapka;Koma, Zbaraski, Palmo X, Marineris, Andrii Barmalii, Nastya Muravyova, Tweeman та інших.