/

ТУЧА, Krapka;Koma та Zetetics виступлять на Xpresia Festival під час Євробачення-2023

Почати
/
2 хв на читанння

У Ліверпулі під час Євробачення-2023 відбудеться музичний фестиваль Xpresia в рамках британсько-українського EuroFestival.

Фестиваль об’єднає понад 30 українських і британських артистів у солідарності, коли Ліверпуль приймає конкурс «Євробачення» від імені України. Серед артистів: Zetetics, Стас Корольов, ТУЧА, Zavoloka, Love’n’Joy, Krapka;Koma, Zbaraski, Palmo X, Marineris, Andrii Barmalii, Nastya Muravyova, Tweeman та інші.

Xpresia відбудеться на декількох ліверпульських локаціях, що славляться як найкращі незалежні мистецькі та музичні заклади: The Invisible Wind Factory, Meraki, Quarry.

Окрім музичної сцени, на фестивалі будуть представлені креативні технології та візуальне мистецтво, театральне мистецтво та кабаре.

«Ми привозимо в Ліверпуль артистів, які мали б бути відомими в Британії. Хтось із них мейнстрим, хтось альтернативний, але всі вони однозначно мають бути почуті більше. Xpresia Festival покаже український вайб Британії. Ми продовжимо шукати можливості донести зроблену в Україні музику до преси і в кожні вуха. Щоб сталося більше хорошого в такі складні для кожного українця часи. Щоб ми були на слуху», — розповів креативний продюсер Perfectionist.London та Xpresia Олег Тетерятник.

Вхід на Xpresia Festival буде вільний, проте потрібно забронювати квиток на сайті фестивалю.

Наразі можна послухати плейліст Xpresia Festival на платформах Apple Music, Spotify, Youtube Music та Deezer.

Організатор фестивалю — українське музичне медіа СЛУХ. Партнери — Invisible Wind Factory, Kazimier Productions, Perfectionist.London та Sonia Chapman.

 

  • Торік Україна здобула перемогу на пісенному конкурсі «Євробачення-2022». Проте через війну проводити наймасштабнішу музичну подію Європи на території нашої держави неможливо. За рішенням Європейської мовної спілки (EBU) захід проведуть у Великій Британії. Півфінали Євробачення-2023 відбудуться на арені Liverpool 9 та 11 травня. Гранд-фінал — 13 травня. Україну цього року представлятиме гурт TVORCHI, що виступатиме у фіналі під номером 19.
  • 5–13 травня на сцені Eurovision Village у Ліверпулі виступлять українські музиканти Kalush Orchestra, «Антитіла», Go_A, alyona alyona, Jerry Heil та Джамала.

Фото: скриншот з відео tucha_x