Українська ведуча Маша Єфросиніна стала голосом маніфесту до Дня матері

Почати
1 хв на читання

Українська телеведуча, громадська діячка Маша Єфросиніна стала голосом маніфесту до Дня матері.

Маніфест створила агенція VIVID brand content hub спільно з громадською організацією «Фонд Маша» на підтримку проєкту «Незламна мама» (надає психологічну допомогу жінкам та їхнім дітям, які постраждали від війни), щоб висловити вдячність українським матерям за їхню мужність та безумовну любов, яку вони проявляють навіть у надскладних життєвих умовах. А також привернути увагу до важливої місії — повернення постраждалих від війни мам до нормального життя.

«Щоразу, коли я приїжджаю в табір проєкту “Незламна мама”, чую історії наших жінок, від яких волосся стає дибки. Вони народжують у підвалах під вибухами, дістають дітей з-під завалів власних будинків, місяцями розшукують зниклих на війні чоловіків. Словом, ніколи не здаються! І наше завдання — допомогти їм не загубити віру, не збожеволіти від горя втрат, повернути сенс життя, коли він, здається, втрачений вже назавжди», — розповіла Маша Єфросиніна, яка озвучила маніфест.

До відео увійшли реальні кадри життя матерів, які під час війни опинилися в різних життєвих обставинах.


Психологи програми психоемоційної стабілізації «Незламна мама» допомогли вже понад 1500 жінок та дітей.

Наразі мета «Фонду Маша» — зібрати 600 тисяч гривень, які підуть на проєкт «Незламна мама». Більша частина суми вже зібрана. Допомогти донатом можна за посиланням.