/

Бренд ODARKA до Дня матері запускає новий дроп сорочок, які можна вишити власноруч

Почати
/
2 хв на читанння

Український бренд ODARKA презентує до Дня матері новий дроп унікальних сорочок, які можна вишити власними руками, самостійно обравши символи та їх послідовність.

Лімітована колекція складається із 25 сорочок бежевого кольору one size, в яких поєднуються елементи зеленого як символу приходу весни, відновлення та початку всього нового. Цього сезону бренд пропонує вишити сорочку, яка стане символом любові до коханих, рідних та до себе.

За задумом засновниці бренда Ольги Одарченко, сорочка ODARKA може відродити традицію колекціонування дійсно цінних речей, які згодом передаватимуть своїм дітям, бо вишита вона рідними руками. З іншого боку, ці вироби можуть традиційно передавати від бабусь чи мам до онучок та доньок — ідеальний подарунок своїм мамам, які зможуть створити сімейну реліквію і водночас сучасну сорочку в повсякденний гардероб.

«Головним словом сили в цьому дропі стає любов. Чому не кохання? Бо воно більш інтимне, між партнерами. А слово любов має широке значення — це почуття до мами чи тата, до рідних, друзів, до себе та батьківщини. Тобто це більш широке поняття та емоція, які закодовані у кожному орнаменті», — зазначає Ольга Одарченко.

Окрім цього, бренд ODARKA випускає шопери, які присвячені 10 різним етнічним українським регіонам. Це різні типові візерунки, які взяли з рушників, предметів побуту та об’єднали їх в одній кольоровій гамі.

До кожного набору входить сорочка чи шопер, все необхідне для вишивання та орнаменти, які можна поєднувати між собою чи використовувати окремо, щоб створити унікальний виріб, котрий символізуватиме почуття любові та єдності.

Бренд ODARKA до Дня матері запускає новий дроп сорочок, які можна вишити власноруч    Бренд ODARKA до Дня матері запускає новий дроп сорочок, які можна вишити власноруч

Замовити набір для вишивання можна на сторінці ODARKA в інстаграмі. Вартість сорочки — 3950 гривень, шопера — від 1599 до 2197 гривень.