Голлівудську акторку Сьюзен Серендон заарештували під час акції протесту на підтримку працівників ресторанів

Почати
2 хв на читанння

Володарку премії «Оскар», акторку Сьюзен Серендон заарештували під час акції протесту в Нью-Йорку на підтримку працівників ресторанів.

Як повідомляє Daily Mail, активістки руху «Єдина справедлива зарплата» влаштували пікет біля Капітолія, вимагаючи підвищити мінімальну зарплату для персоналу закладів харчування.

За інформацією журналістів, законодавці штату Нью-Йорк готуються збільшити мінімальну зарплату до 17 доларів на годину, проте на працівників ресторанів ці нововведення не поширюватимуться. Востаннє мінімальну зарплату підвищували у 2016 році до 15 доларів. Видання зазначає, що після цього зарплата працівників, які отримують чайові, впала на 25%.

Перед арештом акторка виступила на мітингу, наголошуючи на тому, наскільки важливими є ці працівники.

«Вони дуже, дуже важливі, і до них потрібно ставитися з гідністю не тільки через непосильну роботу, яку вони виконують, але й через те, що вони повинні спілкуватися, розуміти і бути терплячими, а також робити все інше, що пов’язано з успішним бізнесом», — сказала Серендон, після чого її разом із ще сімома активістками заарештувала поліція.

Оформивши необхідні документи та виписавши активістам штрафи, правоохоронці відпустили всіх заарештованих.

За кілька днів до цього Серендон брала участь у страйку Американської гільдії сценаристів біля штаб-квартири Netflix у Нью-Йорку. Зокрема, вони вимагають підвищити гонорари та обмежити доступ штучного інтелекту до сценаріїв.

Це не перший арешт акторки — у червні 2018 року Серендон була затримана під час протестів Women Disobey («Жінки не підкоряються») у Вашингтоні проти міграційної політики колишнього президента США Дональда Трампа. Тоді її заарештували разом із 575 активістками.

 

  • Нещодавно Сьюзен Серендон знялася у фільмі «Можливо, так» із Даян Кітон, Вільямом Мейсі, Річардом Гіром та Еммою Робертс.
  • У серпні 2023 року відбудеться прем’єра фільму «Блакитний жук» за коміксами DC, в якому акторка зіграє роль Вікторії Корд, нової героїні всесвіту, що може бути пов’язана з розробником-генієм Тедом Кордом.

 

Фото: One Fair Wage: Twitter