/

Українська співачка бойкотувала конкурс Sanremo Junior через участь у ньому росіянина

Почати
/
1 хв на читання

Українська співачка, 13-річна Софія Самолюк відмовилася виступати на одній сцені з російським виконавцем на фестивалі Sanremo Junior в Італії.

Замість вокального номера юна співачка виголосила промову, пояснивши своє рішення, та закликала продовжувати підтримувати Україну.

«Я вирішила, що не можу співати сьогодні. Я дізналася про учасника з росії. Країни, яка вже вбила понад 500 українських дітей. Тому я не можу співати на одній сцені з представником країни-терориста. Дякую всім за розуміння. Сподіваюся, наступного року на цій сцені країни-терориста не буде. Будь ласка, підтримуйте Україну», — сказала Софія.

На співочому конкурсі росію представляє Кирилл Єжов.

Українська співачка бойкотувала конкурс Sanremo Junior через участь у ньому росіянина

За словами представників співачки, про участь росіянина організатори оголосили за кілька годин до початку конкурсу.

 

  • Щорічний співочий конкурс Sanremo Junior відбувається під патронажем Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), що дбає про захист прав та інтересів дітей. Цьогоріч конкурс провели 3 травня в Сан-Ремо (Італія), участь взяли виконавці від 6 до 15 років.
  • Раніше українська режисерка Надія Парфан та вся команда ігрового фільму «Це побачення» вирішили зняти свою стрічку з міжнародних кінофестивалів GoShort (фестиваль короткометражного кіно в Нідерландах) та IndieLisboa (фестиваль незалежного кіно у Португалії), до конкурсних програм яких увійшли російські фільми.

Фото: скриншот із відео