/

Новий епізод подкасту «Чому їй не байдуже». Марія Тищенко про роботу з вразливими групами населення та співпрацю з органами влади

Почати
/
1 хв на читання

У п’ятому епізоді подкасту «Чому їй не байдуже» Ксенія Букшина та Оксана Павленко говорять із Марією Тищенко, виконавчою директоркою ГО «Поруч», почесною докторкою Університету Мальме. Марія розповідає про роботу з вразливими групами населення, науковий підхід у розв’язанні проблем та співпрацю громадського сектору з органами влади.

Слухайте подкаст на AppleGoogle PodcastsSpotifyYoutube. 

«Чому їй не байдуже» — це подкаст про жіночі громадські організації, в якому ведучі розмовляють з активістками та представницями жіночих громадських організацій про їхню роботу й досягнення.

Кожен епізод «Чому їй не байдуже» дає можливість почути голоси й історії жінок, які працюють у громадських організаціях, та дізнатися більше про роль цих організацій у формуванні сучасного суспільства. Цей подкаст допоможе зрозуміти, як важливо підтримувати та сприяти розвитку жіночих громадських організацій, що борються за рівність та справедливість у світі.

Подкаст втілено в рамках проєкту «Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні», що фінансується посольством Великої Британії в Україні.