Національну авіакомпанію Австралії Qantas Airways вперше в історії очолила жінка

Почати
2 хв на читанння

Флагманську авіакомпанію Австралії Qantas Airways вперше в історії очолила жінка — нею стала чинна фінансова директорка Ванесса Гадсон.

Як повідомили у пресслужбі перевізника, вона замінить на посаді Алана Джойса, котрий пропрацював на цій посаді 15 років, у листопаді 2023 року.

Гадсон буде однією з небагатьох жінок-керівників, які керуватимуть великою компанією в Австралії.

За словами голови правління Qantas Річарда Гойдера, завдяки своїм результатам роботи з фінансами під час кризи коронавірусу, Гадсон випередила майже 40 кандидатів у всьому світі, яких авіакомпанія включила до шортліста на цю посаду.

«Багато думали про це наступництво, і Рада мала низку високоякісних кандидатів для розгляду, як внутрішніх, так і зовнішніх. Ванесса має глибоке розуміння цього бізнесу після майже трьох десятиліть роботи на низці посад як на материку, так і за кордоном, у комерційних, клієнтських і фінансових службах. Вона має величезний досвід роботи в авіакомпанії і є видатною лідеркою», — сказав він.

Ванесса Гадсон приєдналася до Qantas Airways 28 років тому, у 1994-му, й обіймала низку керівних посад, зокрема фінансової директорки, директорки з обслуговування клієнтів і старшої віцепрезидентки в Америці та Новій Зеландії.

«Це абсолютна честь отримати запрошення очолити національного перевізника. Це виняткова компанія, що має багато неймовірно талановитих людей і хороші позиції для майбутнього. Я зосереджуся на допомозі тим, на кого ми покладаємось і хто розраховує на нас, — нашим клієнтам, нашим співробітникам, нашим акціонерам та спільнотам, яким ми служимо», — заявила вона.