/

Фільм української режисерки Аліси Коваленко «Ми не згаснемо» отримав нагороду на фестивалі в Австрії

Почати
/
2 хв на читанння

Документальний фільм української режисерки Аліси Коваленко «Ми не згаснемо» (We Will Not Fade Away), отримав нагороду на фестивалі Crossing Europe Film Festival в Австрії.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці фільму.

Фільм здобув нагороду Social Awareness Award — Best Documentary в конкурсі документальних фільмів, що представляє стрічки соціальної чи суспільно-політичної актуальності, які розповідають про поточний стан Європи, розділивши її з документальним фільмом Silent Love польського режисера Марека Козакевича.

Стрічка «Ми не згаснемо» оповідає історію дорослішання підлітків на сході України на тлі війни та надзвичайної подорожі до вершин Гімалайських гір. Попри похмуру реальність навколо, Андрій, Руслан, Ілля, Ліза і Лера мріють, шукають пригоди, протестують та борються із сірістю й нудьгою. Поки світ навколо них занепадає, шахти закриваються, загроза ескалації війни зростає, вони не здаються та намагаються йти за покликом своїх мрій. Попри все вони прагнуть свободи, змін та відкриття нових горизонтів. Одного разу відомий в Україні шукач пригод і мандрівник Валентин Щербачов пропонує їм здійснити свої мрії, вирватися на свободу та вперше побачити зовсім інший світ далеко від дому… Майбутня подорож до вершин Гімалайських гір стає для них новим ковтком надії та віри в себе, освітлюючи темряву, що поволі стискається навколо них.

Стрічку створено за підтримки Держкіно, Польського кіноінституту та IDFA Bertha Fund – Classic Postproduction.

 

  • Crossing Europe Film Festival — щорічний міжнародний кінофестиваль в австрійському Лінці, який проводять з квітня 2004 року. Фестиваль фокусується на унікальному, сучасному та соціально-політичному авторському кіно з Європи.
  • Документальний фільм української режисерки Аліси Коваленко «Ми не згаснемо» (We Will Not Fade Away), покажуть на goEast Film Festival та Hot Docs Canadian International Documentary Festival.