/

Вийшов трейлер другого сезону серіалу «І просто так…»: Ейдан повертається

Почати
/
2 хв на читанння

Відома американська акторка Сара Джессіка Паркер виклала перший трейлер другого сезону культового серіалу «І просто так…» (And Just Like That), де вона грає роль Керрі Бредшоу.

Відеоролик вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

«Дякую надзвичайно талановитій команді, як у кадрі, так і поза ним, яка провела безліч годин, працюючи над наступною главою. Роблячи найхолодніші зимові дні схожими на весну та завжди даючи більше та краще, ніж ми могли сподіватися чи мріяти. І всім вам, нашим улюбленим глядачам, які зберігають ці історії живими. Це для вас, частина 2», — написала акторка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений SJP (@sarahjessicaparker)

Подробиці сюжету поки не розкриваються, проте трейлер остаточно розвіює чутки щодо повернення в шоу Ейдана Шоу, колишнього коханого Керрі Бредшоу.

«Незалежно від того, що вам підносить життя, ви завжди можете розраховувати на своїх найближчих друзів. Я зрозуміла, що деякі речі краще залишити в минулому. Але, можливо, не все», — говорить у ролику Керрі, після чого у кадрі з’являється Ейдан.

Також у другому сезоні героїні зіткнуться з дорослішанням дітей та низкою несподіваних життєвих перипетій.

Прем’єра другого сезону серіалу має відбутися на стримінговому сервісі HBO Max у червні 2023 року.

 

  • Оригінальний серіал «Секс і місто» транслювався на HBO з 1998 до 2004 року. Перший сезон сиквела «І просто так…» вийшов у грудні 2021 року. У продовженні відмовилася зніматися одна з чотирьох подруг Саманта Джонс (Кім Кетролл). Серіал показує на екрані життя 50-річних жінок, які не намагаються молодитися та відверто говорять про секс, ейджизм, расизм, дорослішання дітей, смерть та багато іншого.

Фото: Twitter And Just Like That