/

Вийшов український трейлер одного з найкращих фестивальних фільмів 2022 року «Повернення в Сеул»

Почати
/
2 хв на читанння

Кінокомпанія «Артхаус Трафік» представила український трейлер стрічки з програми Каннського фестивалю та шортліста премії «Оскар» — «Повернення в Сеул».

Фільм французько-камбоджійського режисера Деві Чоу вийде в обмежений український прокат 11 травня.

У центрі сюжету — 25-річна француженка, яка вперше потрапляє в Корею, країну, де вона народилася до того, як її всиновила французька пара. Дівчина вирішує розшукати своїх біологічних батьків, але її подорож отримує несподіваний поворот.

На створення фільму Чоу надихнула історія подруги, яка у свої 20 років так само повернулася до Кореї, щоб відновити зв’язок із рідним батьком. Кінематографіст має і більш особистий зв’язок з історією: він народився у Франції в сім’ї мігрантів із Камбоджі, і вперше відвідав їхню батьківщину у 25 років.

Головну героїню картини зіграла мисткиня Пак Джі-Мін, для якої ця роль стала дебютом у кіно. Проте саме її переконливу гру відзначає багато критиків, а медіа IndieWire навіть ставить в один ряд із виконанням Кейт Бланшетт у «Тар» і Мішель Єо у тріумфаторі Оскару «Все завжди і водночас». Також у фільмі грає О Кван-рок, який свого часу зіграв у знаменитому фільмі «Олдбой».

Видання Rolling Stone назвало «Повернення в Сеул» одним із найкращих фільмів про кризу ідентичності всіх часів, а The Playlist і Vox — одним із найкращих фільмів 2022 року.

«Повернення в Сеул» було знято в копродукції Франції, Німеччини, Бельгії, Південної Кореї, Румунії, Камбоджі та Катару. Фільм брав участь у програмі «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю — 2022 та потрапив до шортліста премії «Оскар — 2023» у категорії «Найкращий міжнародний фільм» (від Камбоджі).

 

  • В Україні стрічка «Повернення в Сеул» вперше була продемонстрована в межах Фестивалю допрем’єрних показів французького кіно, сеанс відбувся з аншлагом. Нині подивитися фільм буде можливо тільки в обраних кінотеатрах.
  • Раніше вийшов український трейлер фільму відомого французького режисера Франсуа Озона «Мій злочин». З 27 квітня стрічку показуватимуть в українських кінотеатрах.