Billboard назвав Шакіру «Жінкою року» серед латиноамериканських артистів

Почати
1 хв на читання

Співачка Шакіра отримала звання «Жінка року» в рамках першого проєкту найпрестижнішого музичного видання Billboard, присвяченого латиноамериканським артистам за їхній внесок у розвиток музичної індустрії, Latin Women in Music.

За словами організаторів премії, саме завдяки Шакірі латиноамериканки по всьому світу отримали можливість писати та виконувати музику.

«Вона сама створила рух, який продовжує бути актуальним, завдяки витонченості, глибокій самовіддачі та величезному таланту. Вона є визначенням жінки в музиці», — говорить контент-директорка Billboard з латиноамериканської та іспанської музики Лейла Кобо.

Шакіра продала понад 95 мільйонів платівок у всьому світі, що зробило її однією з найбільш продаваних музичних виконавиць усіх часів і найбільш продаваною латиноамериканською виконавицею всіх часів. Вона є латиноамериканською виконавицею, яку має найкращі перегляди на YouTube, і однією з 10 найкращих виконавиць усіх часів на YouTube із понад 20 мільярдами загальних переглядів, а також латиноамериканською виконавицею, яку найчастіше слухають на Spotify.

Окрім цього, Шакіра у 18 років створила фонд Pies Descalzos, який побудував і адаптував дев’ять державних шкіл для дітей.

Також преміями відзначать вклад в індустрію інших латиноамериканських співачок, зокрема Ани Габріель, Емілії та інших.

Церемонія нагородження відбудеться 7 травня в Маямі (Флорида).