У Великій Британії медсестри носитимуть натільні камери для запобігання сексуальному насильству

Почати
2 хв на читанння

У Великій Британії медсестри носитимуть натільні камери на роботі. В такий спосіб їх хочуть захистити від сексуального насильства, рівень якого у медзакладах дуже високий.

За даними The Telegraph, з 2019 року зафіксовано понад 6500 повідомлень про зґвалтування та сексуальне насильство в лікарнях. Лише у 256 випадках (4%) нападникам висунули звинувачення або почали розслідувати справу.

Наразі британський Департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення разом із Національною службою охорони здоров’я (NHS) працюють над ініціативою щодо залучення штучного інтелекту до оброблення даних для покращення показників покарання зловмисників та створення національного центру запобігання насильству.

«Міністерство охорони здоров’я прагне забезпечити безпеку персоналу NHS і пацієнтів. Використання натільних камер — це те, що може допомогти, і цю ідею, здається, тепло сприйняли багато працівників. Будь-яке сексуальне насильство або неналежна поведінка є неприйнятними, і їм не місце в Національній службі охорони здоров’я. Він (міністр охорони здоров’я Британії Стів Барклі — прим. DIVOCHE.MEDIA) сповнений рішучості тісно співпрацювати з Національною службою охорони здоров’я, щоб викорінити цю мерзенну поведінку та гарантувати безпеку персоналу та пацієнтам», — повідомило виданню джерело в уряді.

Раніше натільні камери протестували в лікарні в Оксфорді. Виявилося, що персонал сприймає їх краще, ніж очікувалося.

Також позитивно сприймають ідею використання натільних камер для медичних працівників профспілки — попри певні занепокоєння конфіденційністю більшість віддають перевагу кращим умовам праці та поліпшенню заходів безпеки.

 

Фото: Karolina Grabowska: Pexels