Бодипозитивний інстаграм: Сім блогерок, які показують справжнє жіноче тіло

Почати
4 хв на читанння

Інстаграм пропонує безмежний простір ідеальних людей. Стрічка з рекомендаціями переповнена обличчями й тілами, що вписуються в рамки суспільної «норми». Наслідком цього стає викривлене сприйняття жіночого тіла. Дедалі більшає бодипозитивних блогерок, які чинять опір стереотипам. Підготували підбірку інстаграм-акаунтів, котрі стануть острівцем реальности у світі соцмереж.

Квін Езі

Езі унормовує волосся на жіночому тілі. Дівчина на власному досвіді доводить, що жінки можуть відмовитися від нав’язаних суспільством стереотипів: «Я ненавиділа бути волохатою. Пам’ятаю, як мені було некомфортно зі своїм тілом. У 2019-му прийняла це в собі й відчула, що більше не соромлюся». Також блогерка випустила власне шоу «Щоденник волохатої жінки Квін Езі», в якому вона розповідає про свій шлях прийняття власного тіла із волоссям на грудях.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Queen Esie 🌿 (@queen_esie)


Дорі

Дорі називає себе «бодипозитивним нутриціологом». У своєму блозі демонструє, як виглядає її тіло без інста-поз та ракурсів, а також ділиться рецептами «від нутриціолога». Дорі пропагує прийняття дівчатами свого тіла з усіма його складками, розтяжками, випуклостями, целюлітом і віковими змінами. Неодноразово можна побачити, як блогерка через порівняльні фотоколажі показує, що соцмережі не відповідають реальності. 


Неллі Лондон

В інстаграм-профілі Неллі безліч світлин і відео у спідній білизні. «Ми — люди, ми — тривимірні істоти, ми весь час виглядаємо по-різному, змінюємося і, як би не хотіли виглядати тільки в “найкращому” ракурсі, ми не можемо».  

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений N E L L Y L O N D O N (@_nelly_london)

Брук Пейнтейн

Соцмережі рідко дають можливість побачити, як люди виглядають насправді, у моменті. Цю ідею пропагує Брук, створюючи колажі зі своїми фотографіями, де вона позує й, на противагу, розслаблена: «Хтось може викласти фотографію зі втягнутим животом і красивою позою, зробивши перед цим 100 світлин, поки не отримає “ідеальну”. І цією людиною захоплюються. А інший зробить одне фото у розслабленому стані, де покаже так звані недоліки й справжнього себе, не отримавши й половини тієї любові та підтримки!»

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений brooke paintain 💘🌝🦋🥺 (@brookepaintain)

Сара Пухто

«Ваше тіло — це не тренд», — саме ці слова зустрінуть вас в описі інстаграм-профілю Сари. Блогерка звертає увагу на прищі, шрами, родимки та розширені пори. Вона наголошує, що врослі після гоління волоски, темні плями та лінії на пахвах, волосся в зоні бікіні є нормою, хоча й не відповідають стандартам краси, які нав’язують реклама, соцмережі, кінематограф тощо.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Sara Puhto (@saggysara)

Кімбра Одрі

Кімбра — фотографка. Знімає здебільшого на плівку. Інстаграм-сторінка Кімбри — це суцільна ода естетиці жіночого тіла: усіх його вигинів, форм і поз. Також фотографка через серію знімків нормалізує менструацію. Кімбра ділиться власною історією боротьби з раком молочної залози та розповідає про досвід мастектомії.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Kimbra Audrey (@kimbraaudrey)

Даная Мерсер Річі

Сторінка Данаї показує, що тіло може змінюватися залежно від того, як на нього подивитися. Великий акцент блогерка робить на нормалізації целюліту. Нещодавно Даная стала мамою, тож сьогодні її блог здебільшого зорієнтований на темі «материнського» тіла. Жінка показує, як виглядає в післяпологовий період, розповідає про зміни в зовнішньому вигляді й психологічному самовідчутті та інші виклики, з якими вона стикається. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Danae Mercer Ricci (@danaemercer)