У Львові проведуть благодійний Armor Fest, щоб зібрати мільйон на надлегкі плити для парамедикинь

Почати
3 хв на читанння

У Львові 21 квітня у рамках !FESTrepublic відбудеться благодійний захід Armor Fest, кошти з продажу квитків передадуть на придбання надлегких плит Angel Armor для парамедикинь на передовій.

Ідея проведення фестивалю належить солістці гурту OY Sound System Вікторії Родько і співзасновниці маркетингової агенції та агентці гурту OY Sound System Тетяні Чухрай.

Armor Fest об’єднає артистів середньої сцени з чіткою громадянською позицією та залучить молоді амбітні бренди, які підтримують культурний розвиток України.

На відвідувачів фестивалю з 13.00 до 22.00 чекатимуть чотири локації:

 • Main Stage by Lutnya — головна сцена, де виступлять Data Molfar, Макс Пташник, OY Sound System, BAH.ROMA, The Unsleeping;
 • Underground Stage by GRVGRV — майданчик, де свою творчість представлять Julia Jazz, Lugovskiy, Taqaddam, Figurat, BADWOR7H, human margareeta, Andrii Barmalii, Oi Fusk;
 • Live Talking Stage — шоу «Ебаут», де об’єднаються чоловічий та жіночий склади. Ведучі програми Ярослава Кравченко та Катерина Мотрич разом з Ігорем Донскіх та Владом Болсуном розкриють найбільш табуйовані теми нашого суспільства разом із зірковими гостями — українською сценаристкою та режисеркою Марисею Нікітюк та психологинею Дарʼєю Лісіч.
 • Charity Market Place — унікальні колекції брендів HYPELABS, Ptashka Jewelry, byVTRNK, Motrych Studio, мерчі учасників фестивалю та багато вінілу від «Вініл Львів Клаб», разом із митцем Andrew Blinni кожен охочий зможе створити неповторний шопер за допомогою спеціальної змішаної техніки.
Окрім цього, у фестивалі візьмуть участь митці та мисткиня з різних куточків України:
 • художник, який працює зі скульптурою та відеоартом, Олег Кодрул,
 • відомий своїм інноваційним дизайном та імерсивними творами митець Віталік Шидей,
 • художник, який працює у сфері концептуального мистецтва, Іван Гудима,
 • відомий своїми графічними роботами, що поєднують традиційні та диджитальні форми, митець Прохор Дмитрієв,
 • художниця, яка синтезує класичні художні засоби із графічним дизайном, Марія Прокопенко.

Квитки можна придбати за посиланням. Вартість квитка — 550 гривень, які передадуть громадській організації «Жіночий ветеранський рух», що займається придбанням жіночих бронежилетів.

 

 • VETERANKA вже зібрала 2 мільйони гривень на надлегкі бронежилети для медикинь на фронті, нині для завершення збору не вистачає одного мільйона. За ці кошти планують закупити 50 надлегких бронежилетів, вага яких становить лише 2 кілограми (стандартний — 7 і більше кілограмів).
 • Раніше український бренд Support by Poustovit у колаборації з «Жіночим ветеранським рухом» створив капсульну колекцію, 30% від прибутку з продажу речей перерахують на потреби жінок на фронті. Обличчями колекції стали заступниця голови ЖВР, парамедикиня-доброволиця Катерина Приймак та членкиня ЖВР, полковниця Катерина Корнієнко, яка вже понад 20 років служить у ЗСУ та з 2015-го бере участь у бойових діях.