Євробачення-2023 відбудеться у Великій Британії

від | Лип 25, 2022 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Європейська мовна спілка, Суспільне Мовлення та ВВС домовилися провести Євробачення-2023 у Великій Британії

Після рішення, що, на жаль, подію наступного року неможливо буде провести в Україні з міркувань безпеки, ЄМС розглянула низку варіантів з мовником-переможцем. У результаті обговорень ЄМС запросила британський суспільний мовник ВВС, від якого учасник посів друге місце на конкурсі 2022 року, виступити організатором 67-го Пісенного конкурсу Євробачення, – повідомляє Суспільне Мовлення.

«Ми надзвичайно вдячні, що ВВС погодилася провести Пісенний конкурс Євробачення у Великій Британії у 2023 році», — сказав Мартін Остердаль, виконавчий директор Пісенного конкурсу Євробачення. — ВВС вже чотири рази брала на себе зобов’язання проводити конкурс замість інших країн-переможниць. Продовжуючи цю традицію солідарності, ми знаємо, що наступного року конкурс продемонструє креативність і майстерність одного з найдосвідченіших суспільних мовників Європи, водночас гарантуючи, що цьогорічні переможці — Україна — будуть відзначені та представлені протягом усієї події».

Голова правління Суспільного Мовлення Микола Чернотицький додав: «Пісенний конкурс Євробачення-2023 відбудеться не в Україні, але на підтримку України. Ми вдячні нашим партнерам ВВС за солідарність з нами. Я впевнений, що разом ми зможемо додати українського духу цій події та вкотре об’єднати всю Європу навколо наших спільних цінностей — миру, підтримки, цінування розмаїття і таланту».

Представники Суспільного Мовлення співпрацюватимуть із ВВС, щоб розробити та впровадити українські елементи в шоу наступного року. Україна, як країна-переможниця пісенного конкурсу Євробачення-2022, також автоматично потрапить до фіналу.

ВВС проводила Пісенний конкурс Євробачення більше разів, ніж будь-який інший мовник, організовуючи його в Лондоні у 1960, 1963, 1968 і 1977 роках, в Единбурзі у 1972 році, в Брайтоні у 1974 році, в Гаррогейті у 1982 році та в Бірмінгемі у 1998 році.

Місто-господар конкурсу наступного року буде обрано в найближчі місяці. Логотип події 2023 року також буде оприлюднено пізніше. Він відображатиме унікальність проведення конкурсу наступного року та співпрацю між країною-господаркою і цьогорічними переможцями.

Дати проведення пісенного конкурсу Євробачення-2023 будуть оголошені, коли буде відоме місто-господар.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!