Футболіст «Полісся» під час матчу штовхнув арбітриню — клуб розірвав із ним контракт

Почати
3 хв на читанння

Захисник житомирського футбольного клубу «Полісся» Вадим Червак під час матчу чемпіонської групи Першої ліги проти запорізького «Металурга» грубо штовхнув у спину головну арбітриню Софію Причину, за що отримав червону картку і був вилучений з поля.

Усе сталося наприкінці матчу, в якому «Полісся» програвало. На 90-й хвилині півзахисник Артем Козак впав у штрафному майданчику «Металургу». Гравці оточили арбітриню та вимагали призначити пенальті, на що отримали відмову. Вадим Червак пробіг пів поля та з розгону штовхнув Причину двома руками у спину, обурившись через її рішення.

Після цього арбітриня показала футболісту червону картку, і він був вилучений з поля.

Згодом Червак на своїй сторінці в Instagram попросив вибачення в арбітрині за те, що «завдав незручності у цій ситуації». Напад на Софію Причину ззаду він назвав «сутичкою».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Vadym Chervak (@vadymchervak)

Проте президент «Полісся» Геннадій Буткевич вирішив розірвати контракт із Черваком.

«Після прикрого інциденту у недільному матчі проти МФК “Металург”, до якого був причетний гравець “Полісся” Вадим Червак, керівництво клубу спільно з тренерським штабом ухвалило рішення про дострокове розірвання контракту та припинення співпраці з футболістом Вадимом Черваком. Офіційна позиція футбольного клубу “Полісся” — клуб вважає подібну поведінку неприпустимою, клуб не толерує і не приймає будь-яких проявів фізичного впливу на усіх учасників матчу, персонал клубів-суперників або бригади арбітрів», — йдеться в заяві клубу.

Окрім цього, футболісту загрожує дискваліфікація за застосування фізичної сили до офіційної особи матчу.

Тим часом у соцмережах позиції вболівальників розділилися. Одні підтримують арбітриню, наголошуючи, що вона зробила все правильно, та засуджуючи грубу силу щодо офіційної особи матчу, інші — переважно фанати житомирського клубу — обурюються, що жінку допустили судити чоловічий матч, та й взагалі до футболу.

 

Фото: Nazar Koval Evgeny Kraws: Facebook Софії Причини