«Цвіте Терен» і Motrych Studio створили спільну весняну колекцію прикрас

Почати
1 хв на читання

Українські бренди «Цвіте Терен» та Motrych Studio презентували спільну весняну колекцію прикрас, яка нагадує про зміни пір року та закликає тепло.

«Прикраси з колекції “Цвіте Терен” та Motrych Studio — важливий символ цієї весни. Вони про ніжність, що тісно переплетена з традиційністю. Щось невтрачене, тому що ніколи не забувається», — коментують засновниці брендів Катерина Мотрич та Оля Остапенко.

«Цвіте Терен» та Motrych Studio у своїй спільній колекції звернулися до теми обрядових веснянок та пропонують закликати теплу пору в символічних прикрасах.

В колекцію увійшли каф, каблучки та чокер виконані зі срібла у формі максимально реалістичних тендітних гілок дерева з бруньками, а також порцелянова пташка ручної роботи — ще один символ весни та знаковий елемент колекцій бренда.

«Цвіте Терен» і Motrych Studio створили спільну весняну колекцію прикрас     «Цвіте Терен» і Motrych Studio створили спільну весняну колекцію прикрас

Творці колекції розповідають, що символи обрані невипадково: тендітна гілка дерева, що ось-ось пробудиться бруньками, квітами, а далі — соковитими плодами, і вільний птах, що повернувся з вирію, пролетівши тисячі кілометрів, і є справжніми символами весняного сезону.

Роздивитися та замовити прикраси зі спеціальної колекції можна на сторінках брендів в Instagram: «Цвіте Терен» та Motrych Studio.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений [цвіте́ те́рен] (@tsvite.teren)

  • Раніше перший в Україні та Європі бренд модних аксесуарів з переробленого пластику SPOGAD, заснований трьома жінками під час повномасштабної війни, випустив лінійку прикрас Zdyvo. Кожна прикраса унікальна, оскільки намистини обточуються вручну і ніколи не повторюються: ні за співвідношенням кольорів, ні за формою.